Боруссія Д — Вердер — 1:0. Чемпіонат Німеччини, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-20 23:27 20 жовтня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія Д (Дортмунд) ... Боруссія Д — Вердер — 1:0. Чемпіонат Німеччини, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

20 жовтня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія Д (Дортмунд) і Вердер (Бремен).

Боруссия Д - Вердер - 1:0. Чемпионат Германии, 8-й тур. Обзор матча, статистикаБоруссия Д - Вердер - 1:0. Чемпионат Германии, 8-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 8-й тур

Боруссія Д (Дортмунд) — Вердер (Бремен) — 1:0 (0:0)
Голи: Дж. Брандт (67)

Предупредження: Фелікс Нмеча (44), Л. Біттенкур (61), Дж. Стадія (75), Велькович (83)

Огляд матчу Боруссія Д — Вердер:

У напруженому матчі Бундесліги дортмундській «Боруссії» вдалося здобути перемогу над бременським «Вердером» із рахунком 1:0 на легендарному стадіоні SIGNAL IDUNA PARK. Незважаючи на безгольовий перший тайм, дортмундці змогли домогтися успіху в другому таймі і в підсумку завоювали всі три очки. Початок матчу пройшов у гострій боротьбі за контроль і домінування на полі. Дортмундська «Боруссія», володіючи атакувальними якостями, намагалася зламати оборону бременського «Вердера» з перших хвилин. Однак перший тайм закінчився без голів, і обидві команди жадали перелому. На 44-й хвилині гравець дортмундської «Боруссії» Ф. Нмеча отримав жовту картку, що віддзеркалило напруження гри. Одразу після годинної позначки гравець бременського «Вердера» Л. Біттенкорт також був попереджений жовтою карткою. Ці вилучення підкреслили фізичну міць і самовіддачу обох команд. Уже за хвилину дортмундська «Боруссія» зробила дві швидкі заміни. М. Вольф вийшов на поле замість Р. Бенсебаіні, а М. Реус поступився місцем Г. Рейні. Цей тактичний хід був спрямований на те, щоб надати атаці дортмундців нових сил і креативності. Остаточно глухий кут був перерваний на 67-й хвилині, коли гравець дортмундської «Боруссії» Й. Брандт влучив у сітку. Брандт влучив у сітку воріт. Гол викликав захват у глядачів, і стадіоном прокотилися радісні вигуки. Бременський «Вердер» швидко відреагував на ситуацію, зробивши дві заміни: Д. Ковнацкі замінив Ж. Нджінмаха, а Л. Біттенкорт — С. Лінен.

На 75-й хвилині гравець бременського «Вердера» Ж. Стаге отримав жовту картку, що додало драматизму матчу. Дортмундська «Боруссія» відповіла ще однією заміною: замість М. Сабітцера вийшов Д. Мален, а замість С. Халлера — Н. Фуллкруг. Прагнучи зрівняти рахунок, бременський «Вердер» зробив третю заміну: замість Н. Вольтемаде вийшов Р. Шмід. Однак у боротьбі з надійною обороною дортмундців бременцям не вдалося домогтися успіху. На 83-й хвилині М. Велькович, гравець «Вердера Бремена», був також попереджений жовтою карткою, що ще більше підірвало їхні надії на перемогу. В останні хвилини гри «Вердер Бремен» відчайдушно намагався врятувати очко. А. Юнг замінив Р. Борре в пошуках нових сил в атаці. З іншого боку, дортмундська «Боруссія» пішла на заміну в обороні: Й. Брандт замінив К. Адеємі. На останній хвилині компенсованого часу О. Деман із «Вердера Бремена» отримав жовту картку, уособлюючи собою розчарування і досаду гостьової команди. Так і не забивши більше жодного гола, дортмундська «Боруссія» здобула перемогу, завоювавши найважливіші три очки. Ця зустріч Бундесліги продемонструвала цілеспрямованість і майстерність обох команд, у результаті чого дортмундська «Боруссія» з мінімальним рахунком здолала бременський «Вердер». Перемога дозволила дортмундцям ще більше піднятися в турнірній таблиці, в той час як бременський «Вердер» буде розчарований тим, що не зміг набрати жодного очка в гостях у «СИГНАЛ ІДУНА ПАРК».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Айнтрахт — Боруссія Д, Вердер — Уніон.