Чорноморець — Минай — 3:0. Чемпіонат України, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-21 16:54 21 жовтня відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Чорноморець (Одеса) і ... Чорноморець — Минай — 3:0. Чемпіонат України, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

21 жовтня відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Чорноморець (Одеса) і Минай.

Черноморец - Минай - 3:0. Чемпионат Украины, 11-й тур. Обзор матча, статистикаЧерноморец - Минай - 3:0. Чемпионат Украины, 11-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 11-й тур

Чорноморець (Одеса) — Минай (Минай ) — 3:0 (1:0)
Голи: A. Штогрин (19), A. Штогрин (68), Кузик (81)

Предупредження: Ралюченко (48), О. Мельник (72)

Огляд матчу Чорноморець — Минай:

Чорноморець" — «Минай»: Домінуючий «Чорноморець» здобув переконливу перемогу У захопливому поєдинку Прем’єр-ліги «Чорноморець» на стадіоні «Чорноморець» приймав «Минай». Матч продемонстрував яскраву гру обох команд, але в підсумку «Чорноморець» виявився домінуючою силою на полі і здобув переконливу перемогу з рахунком 3:0. Перший тайм розпочався з величезною інтенсивністю обох команд, які продемонстрували прагнення взяти гру під свій контроль. «Чорноморець» взяв гору на 19-й хвилині, коли А. Штогрин ударом у ближній кут вивів свою команду в лідери. «Минай» спробував відігратися і продемонстрував неабияку рішучість, створивши певні труднощі для «Чорноморця». Однак їхні зусилля постійно присікалися надійною обороною «Чорноморця». Гра загострилася до межі, коли на 37-й хвилині жовту картку отримав В. Шаран із «Миная», що додало гостроти зустрічі. Ближче до кінця першого тайму «Минай» вирішив здригнутися, зробивши заміну. На 39-й хвилині замість Т. Дмитрука в гру вступив А. Булеза, який спробував надати команді нових сил і переломити хід зустрічі на свою користь. Другий тайм розпочався з більшою інтенсивністю, «Минай» намагався вирівняти гру. Однак їхні зусилля постійно зривалися під натиском надійної оборонної тактики «Чорноморця». На 48-й хвилині «Минай» отримав ще одну жовту картку, цього разу А. Ралюченко.

Не зумівши прорвати добре організовану оборону «Чорноморця», «Минай» зробив другу заміну на 54-й хвилині. В. Рогозинський вийшов замість М. Гечева, сподіваючись внести креатив в атаку. 66-та хвилина ознаменувалася для «Миная» шквалом замін: А. Ралюченка замінив Т. Кораблін, Ю. Твердохліб вийшов замість В. Одарюка, а О. Вишневський — замість Д. Голуба. Ці зміни засвідчили, що «Минай» прагне переломити хід матчу, але це виявилося марним. У розпал зусиль «Минаю» «Чорноморець» на 68-й хвилині завдав ще одного удару — О. Штогрин додав до свого рахунку другий гол і ще більше збільшив перевагу своєї команди. Домінування «Чорноморця» ще більше посилилося, коли на 72-й хвилині жовту картку отримав О. Мельник із «Миная». 81-ша хвилина принесла «Чорноморцю» третій і останній гол у матчі, коли О. Кузик переправив м’яч у сітку. Наприкінці зустрічі обидві команди зробили ще кілька замін, щоб дати гравцям «Чорноморця» ігровий час. На 84-й хвилині «Чорноморець» ввів у гру А. Авагимяна замість О. Кузика, а на 88-й хвилині Дада Бельмонте замінив А. Штогріна. Крім того, замість В. Вакули в гру вступив З. Бадибанга, а С. Айєде на тій же хвилині замінив Г. Хадіду. Нарешті, на 90-й хвилині М. Брагару замінив Л. Гучека, і фінальний свисток сповістив про закінчення захопливого поєдинку між «Чорноморцем» і «Минаєм». «Чорноморець» здобув перемогу з рахунком 3:0 завдяки голам А. Штогріна та О. Кузика. Обидві команди зробили свій внесок у захопливий матч, який тримав уболівальників у напрузі до самого кінця.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Чорноморець — Шахтар, Минай — Верес.