Верона — Наполі — 1:3. Чемпіонат Італії, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-21 17:57 21 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Верона (Італія) і ... Верона — Наполі — 1:3. Чемпіонат Італії, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

21 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Верона (Італія) і Наполі (Неаполь).

Верона - Наполи - 1:3. Чемпионат Италии, 9-й тур. Обзор матча, статистикаВерона - Наполи - 1:3. Чемпионат Италии, 9-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 9-й тур

Верона (Італія) — Наполі (Неаполь) — 1:3 (0:2)
Голи: Д. Лазович (60) — Маттео Політано (27), К. Кварацхелія (43), К. Кварацхелія (55)

Попередження: Джанджакомо Маньяні (37), Давіде Фараоні (45), Маріо Руї (45)

Огляд матчу Верона — Наполі:

У нещодавньому матчі Серії А на стадіоні Марк’Антоніо Бентегоді футбольний клуб «Верона» зустрівся з грізним суперником — «Наполі».

У напруженому матчі обидві команди боролися за перемогу, демонструючи на полі вражаючу майстерність і тактику. Перший тайм розпочався із захопливого початку, і «Наполі» не одразу вдалося відзначитися. Уже на 27-й хвилині М. Політано з «Наполі» ударом головою вивів свою команду вперед. Верона спробувала відповісти, але наштовхнулася на опір дисциплінованої оборони «Наполі». На 37-й хвилині, коли напруга на полі зросла, гравець «Верони» Г. Маньяні отримав жовту картку за грубий фол, що віддзеркалило напруження гри. «Наполі» продовжував домінувати у грі, і на 43-й хвилині К. Кварацхелія додав ще один гол у ворота «Наполі», ще більше збільшивши розрив між командами. Розчарування «Верони» наростало, що призвело до жовтих карток Д. Фараоні та М. Руї, відповідно, у «Верони» та «Наполі», які отримали попередження перед самою перервою. Починаючи другий тайм, «Верона» зробила три заміни, щоб оживити свій склад. Замість Д. Лазовіча, Ф. Бонаццолі та Ф. Терраччано в гру вступили С. Сердар, К. Нгонге. Сердар, К. Нгонге та Б. Аміоне. Однак першим у другому таймі вдарив «Наполі». На 55-й хвилині К. Кварацхелія забив свій другий гол у матчі, поставивши перед «Вероною» складне завдання. Проте «Верона» не здавалася, і на 60-й хвилині Д. Лазовичу вдалося влучити у ворота, подарувавши «Вероні» проблиск надії. Щоб ще більше струснути ситуацію, на 62-й хвилині «Верона» замінила Ж. Доїга на Ж. Тчатчуа. Але коли «Верона» спробувала відігратися, Ф. Бонаццолі на 65-й хвилині отримав жовту картку за грубий фол. По ходу матчу «Наполі» зробив дві заміни: Г. Распадорі та А. Дзанолі вийшли замість Г. Сімеоне та М. Руї відповідно. Йшли хвилини, а «Наполі» вперто зберігав свою перевагу. На 76-й хвилині відбулася третя заміна: замість К. Кварацхелія, який забив гол, вийшов Й. Ліндстром. У відповідь «Верона» на 78-й хвилині ввела в гру М. Джурича замість Т. Генрі. В останні хвилини матчу гравець «Наполі» Й. Ліндстрем отримав жовту картку. Ліндстрем отримав жовту картку на 81-й хвилині, що ще більше загострило обстановку. «Наполі» зробив дві останні заміни: на 84-й хвилині А. Зербін замінив М. Політано, а П. Зелінські — Г. Гаетано. Гаетано. Незважаючи на зусилля «Верони», «Наполі» вдалося втримати перевагу до фінального свистка, і матч завершився з рахунком 3:1 на користь «Наполі». Матч продемонстрував конкурентоспроможність і майстерність обох команд, і вболівальники з нетерпінням очікують їхніх наступних зустрічей у Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ювентус — Верона, Наполі — Мілан.