Уніон — Штутгарт — 0:3. Чемпіонат Німеччини, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-21 18:26 21 жовтня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Уніон (Берлін) і ... Уніон — Штутгарт — 0:3. Чемпіонат Німеччини, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

21 жовтня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Уніон (Берлін) і Штутгарт (Німеччина).

Унион - Штутгарт - 0:3. Чемпионат Германии, 8-й тур. Обзор матча, статистикаУнион - Штутгарт - 0:3. Чемпионат Германии, 8-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 8-й тур

Уніон (Берлін) — Штутгарт (Німеччина) — 0:3 (0:1)
Голи: С. Гірасі (16), Сайлас Катомпа Мвумпа (81), D. Undav (88)

Попередження: А. Руо (34), Дж. Хаберер (34), Кевін Беренс (49)

Огляд матчу Уніон — Штутгарт:

У нещодавньому матчі Бундесліги на стадіоні «Ан дер Альтен Ферстерей» «ВфБ Штутгарт» здобув перемогу над берлінським «Уніоном» у довгоочікуваному поєдинку. Матч, у якому «Штутгарт» домінував від початку і до кінця, завершився впевненою перемогою команди на виїзді з рахунком 3:0. Перший тайм почався досить мляво, обидві команди ніяк не могли знайти свій ритм. Проте вже на 16-й хвилині «Штутгарту» вдалося вийти вперед. Нападник С. Гірассі завдав потужного удару по воротах, і перед самою перервою «Штутгарт» здобув вирішальну перемогу — 1:0. На початку другого тайму «Уніон Берлін» зробив кілька стратегічних замін, намагаючись переломити хід матчу на свою користь. Л. Тусарт вийшов замість А. Краля, К. Волланд замінив Д. Д. Фофану, а Й. Хаберер — С. Беккера. Однак, попри всі зусилля, їм так і не вдалося подолати надійну оборону «Штутгарта». Розчарування берлінського «Уніона» вилилося в кілька жовтих карток, отриманих за весь матч. А. Руо та Й. Габерер були попереджені на 34-й хвилині, а К. Беренс отримав жовту картку на 49-й хвилині.

Ці дисциплінарні порушення свідчили про те, що «Уніон Берлін» не міг узяти гру під свій контроль, а «Штутгарт», навпаки, продовжував тиснути і створювати можливості. Менеджер Пеллегріно Матараццо зробив своєчасну заміну: Дж. Левелінг вийшов замість Сіласа, К. Фюріх — замість Х. Іто, а Е. Міллот — замість Чон У Єна. Ці зміни надали атаці «Штутгарта» нових сил. На 81-й хвилині «Штутгарт» збільшив свою перевагу завдяки голу Сіласа, який увесь вечір створював проблеми обороні «Уніон Берлін». Нападник продемонстрував свою майстерність, спокійно переправивши м’яч повз воротаря. На останніх хвилинах зустрічі «Штутгарт» оформив перемогу ще одним вражаючим голом. Д. Ундав, раніше замінений на С. Гірассі, опинився в потрібному місці. Гірассі, опинився в потрібному місці в потрібний час і забив третій гол «Штутгарта». Клінічне завершення продемонструвало його бомбардирські здібності та поставило знак оклику на фантастичному виступі. У підсумку «Штутгарт» довів свою перевагу над берлінським «Уніоном» у цьому поєдинку Бундесліги. Підсумковий рахунок 3:0 відображає домінування «Штутгарта» протягом усього матчу. Берлінському «Уніону», безсумнівно, буде потрібно перегрупуватися і усунути свої слабкі місця, щоб оговтатися від поразки. Тим часом «Штутгарт» буде прагнути розвинути вражаючу гру, щоб продовжити свою кампанію в Бундеслізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вердер — Уніон, Штутгарт — Хоффенхайм.