Шахтар — ЛНЗ — 3:0. Чемпіонат України, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-21 18:55 21 жовтня відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Шахтар (Донецьк) і ... Шахтар — ЛНЗ — 3:0. Чемпіонат України, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

21 жовтня відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Шахтар (Донецьк) і ЛНЗ (Черкаси).

Шахтер - ЛНЗ - 3:0. Чемпионат Украины, 11-й тур. Обзор матча, статистикаШахтер - ЛНЗ - 3:0. Чемпионат Украины, 11-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 11-й тур

Шахтар (Донецьк) — ЛНЗ (Черкаси) — 3:0 (1:0)
Голи: Сікан (19), Келсі (83), Келсі (90)

Предупредження: А. Бондаренко (34), Юхим Конопля (78)

Огляд матчу Шахтар — ЛНЗ:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги, що відбувся на стадіоні «Арена Львів», донецький «Шахтар» здобув перемогу над черкаським «ЛНЗ» із рахунком 3:0. Господарі поля домінували від початку і до кінця, демонструючи впродовж усього матчу свою майстерність і командну роботу. У першому таймі донецький «Шахтар» вийшов уперед уже на 19-й хвилині, коли Д. Сікан гарно переправив м’яч у сітку воріт, не залишивши воротареві «ЛНЗ Черкаси» жодного шансу. Цей гол надав необхідного імпульсу донецькому «Шахтарю», який продовжив тиснути і контролювати гру. Однак не все було гладко: на 34-й хвилині господарі поля отримали жовту картку за фол на суперникові А. Бондаренка. Це попередження стало для «Шахтаря» нагадуванням про необхідність зберігати дисципліну і концентрацію, прагнучи збільшити свою перевагу. На початку другого тайму донецький «Шахтар» зробив дві швидкі заміни на 58-й хвилині. Ньюертон замінив Г. Судакова, а Д. Топалов вийшов на поле замість І. Азарові. Тактичні зміни привнесли в гру свіжі сили і нову динаміку, змушуючи «Черкаси» бути напоготові. На 69-й хвилині «Черкаси» також зробили першу заміну — С. Рибалка замінив В. Наумець. Однак, незважаючи на заміну, донецький «Шахтар» продовжував домінувати, контролюючи середину поля і зриваючи можливі атаки суперника.

Намагаючись переломити хід матчу, черкаський «ЛНЗ» здійснив ще дві заміни: на 70-й хвилині замінив О. Хобленка на М. Прядуна, а на 75-й хвилині С. Шестакова на Д. Шестакова на Д. Олійника. Однак їхні зусилля виявилися марними — оборона донецького «Шахтаря» залишалася непохитною, не даючи шансів «ЛНЗ Черкаси» повернутися в гру. По ходу гри донецький «Шахтар» також зробив заміну на 76-й хвилині — К. Келсі замінив Д. Сікана, який забив гол. Ця заміна виявилася корисною для донецького «Шахтаря»: Келсі поповнив рахунок лише через сім хвилин, на 83-й хвилині. Гол став підтвердженням атакувальної майстерності «Шахтаря» та вміння використовувати свої можливості. На 86-й хвилині, коли матч наближався до завершення, донецький «Шахтар» зробив ще дві заміни. Т. Степаненко замінив Ю. Назарину, а Д. Криськів вийшов на поле замість Егуінальдо. Ці заміни дозволили господарям поля зберегти свою перевагу і диктувати хід гри. В останні хвилини матчу донецький «Шахтар» ще більше збільшив свою перевагу на 90-й хвилині. К. Келсі вкотре продемонстрував свою майстерність забивання м’ячів, ефектно завершивши зустріч. Фінальний свисток пролунав, і донецький «Шахтар» став заслуженим переможцем, здобувши вражаючу перемогу над черкаським «ЛНЗ» із рахунком 3:0. Виняткова гра команди впродовж усього матчу в поєднанні з ефективними замінами зміцнила її становище у верхній частині турнірної таблиці Прем’єр-ліги. Заслужена перемога донецького «Шахтаря», безсумнівно, підніме моральний дух команди, яка продовжить боротьбу в чемпіонаті.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Чорноморець — Шахтар, ЛНЗ — Оболонь.