Борнмут — Вулверхемптон — 1:2. Чемпіонат Англії, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-21 18:58 21 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Борнмут (Англія) і ... Борнмут — Вулверхемптон — 1:2. Чемпіонат Англії, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

21 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Борнмут (Англія) і Вулверхемптон (Англія).

Борнмут - Вулверхэмптон - 1:2. Чемпионат Англии, 9-й тур. Обзор матча, статистикаБорнмут - Вулверхэмптон - 1:2. Чемпионат Англии, 9-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 9-й тур

Борнмут (Англія) — Вулверхемптон (Англія) — 1:2 (1:0)
Голи: Соланке (17) — Кунья (47), Калайджич (87)

Попередження: Забарний (34), Кунья (42), A. Scott (45+2), М. Кілман (45+3), Хван Хі-Чан (54), Б. Траоре (83), Педро Нето (90), Сарабія (90+2)

Огляд матчу Борнмут — Вулверхемптон:

У захопливому поєдинку Прем’єр-ліги «Борнмут» зустрівся з «Вулвз» на стадіоні «Віталіті». Матч розпочався у стрімкому темпі, обидві команди з перших хвилин продемонстрували свої наміри. У перерві рахунок був 1:0 на користь «Борнмута», але в другому таймі гра прийняла драматичний оборот: «Вовки» вирвали перемогу з рахунком 2:1. Саме «Борнмут» взяв кров на 17-й хвилині, завдяки голу Домініка Соланке. Нападник вирвався з-під захисника «вовків» і, пробивши повз воротаря, вивів свою команду вперед. У залі пролунав вибух захвату від того, що їхня команда взяла гру під свій контроль. Однак перший тайм не обійшовся без вилучень. На 34-й хвилині жовту картку отримав гравець «Борнмута» І. Забарний, а на 42-й хвилині — гравець «Вулвз» М. Кунья. Наприкінці тайму обидві команди отримали додаткові жовті картки: А. Скотт був попереджений за «Борнмут», а М. Кілман — за «Вулвз». Другий тайм розпочався з моментального удару «Вулвз». Уже за хвилину після початку тайму Жоао Гомеш вийшов на заміну й одразу ж відзначився, забивши гол. Гол повернув «вовків» у гру та вдихнув нове життя в їхню атаку.

Надії «Борнмута» були підірвані на 54-й хвилині, коли Льюїс Кук отримав червону картку і залишився вдесятьох. Вилучення дало «вовкам» ще більшу перевагу, і вони посилили тиск. Незабаром жовту картку отримав Хван Хі Чан, і гра стала загострюватися. Обидві команди зробили заміни, намагаючись змінити хід гри. На 57-й хвилині «Борнмут» випустив на поле Р. Крісті та Дж. Ротвелла, а на 75-й хвилині «Вовки» ввели в гру Тоті. У матчі продовжували відбуватися зміни: у складі «Борнмута» з’явилися Д. Ваттара та М. Таверньє, а у «вовків» замість М. Куньї, який забив гол. Куньї вийшов С. Калайджич. У заключній стадії гри «вовки» перевернули хід матчу, забивши пізній гол. На 87-й хвилині С. Калайджич переправив м’яч у сітку, і «Вовки» повели в рахунку 2:1. «Борнмут» спробував відігратися, але його зусилля виявилися марними, так і не зумівши зрівняти рахунок. У заключні хвилини матчу в складі «вовків» жовті картки отримали Б. Траоре, П. Нето і П. Сарабія. Незважаючи на всі зусилля «Борнмута», «Вулвз» продемонстрували свою стійкість і якість, здобувши перемогу у впертій боротьбі. Ця гра стане ще одним поєдинком у Прем’єр-лізі, що запам’ятається, і вболівальники з нетерпінням чекатимуть наступного матчу між цими командами.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Борнмут — Бернлі, Вулверхемптон — Ньюкасл.