Хетафе — Бетіс — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-21 19:13 21 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Хетафе (Іспанія) і ... Хетафе — Бетіс — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

21 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Хетафе (Іспанія) і Бетіс (Севілья).

Хетафе - Бетис - 0:0. Чемпионат Испании, 10-й тур. Обзор матча, статистикаХетафе - Бетис - 0:0. Чемпионат Испании, 10-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 10-й тур

Хетафе (Іспанія) — Бетіс (Севілья) — 0:0 (0:0)

Огляд матчу Гетафе — Бетіс:

У матчі Ла Ліги на футбольному полі «Естадіо Колізеум» розгорнулася напружена боротьба між командами «Гетафе» та «Реал Бетіс». Обидві команди прагнули перемоги, і в перерві рахунок був 1:1. Та до фінального свистка рахунок залишився колишнім, і обидві команди задовольнялися очками. Початок матчу пройшов у напруженій боротьбі, і «Реал Бетіс» не змусив себе чекати. Уже на першій хвилині М. Рока забив гол у ворота «Реал Бетіса», забезпечивши йому перевагу. Однак «Гетафе» відбився і зрівняв рахунок на 17-й хвилині, коли Б. Майораль вразив ворота суперника. По ходу гри напруга на полі наростала, що призвело до серії жовтих карток. На 34-й хвилині жовту картку отримав гравець «Реал Бетіса» А. Гуардадо, а на 38-й хвилині — гравець «Гетафе» Д. Ріко. Також швидко жовті картки отримали М. Арамбаррі та Г. Альварес. На 45-й хвилині, перед самою перервою, суддя не забув видати ще одну жовту картку, цього разу Х. Бордаласу Хіменесу. З початком другого тайму обидві команди зробили заміни, щоб освіжити склад.

На 46-й хвилині замість М. Арамбаррі у складі «Гетафе» з’явився О. Альдерете, а «Реал Бетіс» замінив А. Гуардадо на Р. Візуса. Візуса. На 60-й хвилині «Реал Бетіс» зробив ще одну заміну, замінивши В. Карвальо на Г. Пеццеллу. У відповідь на це «Гетафе» замінив Д. Суареса на Х. Іглесіаса. На 64-й і 65-й хвилинах «Гетафе» зробив ще одну заміну: Х. Мата замінив Х. Латаса, а С. Мітровіч вийшов замість К. Алена. На 72-й хвилині «Реал Бетіс» зробив третю і четверту заміни: А. Діао замінив Луїса Енріке, а Родрі — А. Еззальцулі. На 78-й хвилині, коли гра наближалася до завершення, «Гетафе» зробив п’яту й останню заміну: М. Грінвуд замінив О. Родрігеса. У результаті жовті картки отримали гравці «Гетафе» Х. А. Кармона на 86-й хвилині та Н. Максимович на 89-й хвилині. Попри зусилля обох команд віднайти переможний гол, жодній з них це не вдалося, і матч завершився внічию 1:1. Попри те, що «Гетафе» та «Реал Бетіс» не змогли завоювати всі три очки, вони можуть втішитися своєю стійкістю. Матч продемонстрував конкурентоспроможність і цілеспрямованість обох команд у Ла Лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Мальорка — Гетафе, Бетіс — Осасуна.