ПСЖ — Страсбур — 3:0. Чемпіонат Франції, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-21 19:56 21 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися ПСЖ (Париж) і ... ПСЖ — Страсбур — 3:0. Чемпіонат Франції, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

21 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися ПСЖ (Париж) і Страсбур (Франція).

ПСЖ - Страсбур - 3:0. Чемпионат Франции, 9-й тур. Обзор матча, статистикаПСЖ - Страсбур - 3:0. Чемпионат Франции, 9-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 9-й тур

ПСЖ (Париж) — Страсбур (Франція) — 3:0 (2:0)
Голи: Мбаппе (10), Солер (31), Руїс (77)

Огляд матчу ПСЖ — Страсбур:

У нещодавньому матчі зі «Страсбуром» у Лізі 1 «Парі Сен-Жермен» здобув перемогу з рахунком 2:0 у перерві та 3:0 в основний час на легендарному стадіоні «Парк де Пренс». На початку матчу обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість, але вже на 10-й хвилині «Парі Сен-Жермен» вийшов уперед. У ворота господарів було призначено пенальті, і Кіліан Мбаппе впевнено переправив м’яч у сітку воріт, забезпечивши своїй команді перевагу.

Гра продовжилася, і «Страсбур» відчайдушно намагався відігратися. На 13-й хвилині їм це вдалося — гол забив Л. Мотіба. Однак святкування було перервано, бо гол було скасовано через порушення «поза грою». Paris Saint Germain продовжив контролювати хід гри і на 31-й хвилині подвоїв свою перевагу. Цього разу відзначився К. Солер, який збільшив перевагу і залишив «Страсбур» у нелегкій боротьбі. На початку другого тайму обидві команди провели низку замін, щоб освіжити склади. На 62-й хвилині «Страсбур» ввів у гру Ж. Демінгуе замість Анжело, сподіваючись на перелом у своїй долі, «Парі Сен-Жермен» також зробив заміни, щоб зберегти свою перевагу. На 66-й хвилині Б. Баркола був замінений на О. Дембеле, а на 67-й хвилині Г. Рамос звільнив місце для Р. Коло Муані. На 72-й хвилині господарі продовжили заміну: Л. Ернандеса замінив Н. Мукіеле. На 73-й хвилині «Страсбур» зробив свою заміну: Л. Мотіба замінив М. С. Діона. Незважаючи на зміни, саме «Парі Сен-Жермен» скористався своїми можливостями. На 77-й хвилині Ф. Руїс забив черговий гол у ворота господарів, ще більше збільшивши їхню перевагу. По ходу матчу напруга наростала, і на 82-й хвилині жовту картку отримав гравець «Парі Сен-Жермен» Лі Канг-Ін. Незабаром після цього «Парі Сен-Жермен» зробив одразу три заміни. Замість К. Солера, який забив гол, вийшов Л. Курзава, а замість К. Ндура — Вітінья. В останні хвилини матчу «Страсбур» також зробив заміну: на 85-й хвилині Ж. Мванга замінив І. Сіссоко. На 88-й хвилині матчу гравцеві «Парі Сен-Жермен» К. Ндуру було показано ще одну жовту картку. До фінального свистка «Парі Сен-Жермен» успішно відстояв свою перевагу, здобувши переконливу перемогу над «Страсбуром» з рахунком 3:0. Гравці та вболівальники відсвяткували чергову перемогу на легендарному стадіоні «Парк де Пренс» у Лізі 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Брест — ПСЖ, Ренн — Страсбур.