Торіно — Інтер — 0:3. Чемпіонат Італії, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-21 20:57 21 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Торіно (Турин) та ... Торіно — Інтер — 0:3. Чемпіонат Італії, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

21 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Торіно (Турин) та Інтер (Мілан).

Торино - Интер - 0:3. Чемпионат Италии, 9-й тур. Обзор матча, статистикаТорино - Интер - 0:3. Чемпионат Италии, 9-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 9-й тур

Торіно (Турин) — Інтер (Мілан) — 0:3 (0:0)
Голи: Тюрам (59), Lautaro Martínez (67)

Предупредження: Барелла (49), Кароль Лінетті (80)

Огляд матчу Торіно — Інтер:

У захопливому матчі Серії А між «Торіно» та «Інтером» чинні чемпіони здобули впевнену перемогу з рахунком 3:0. Незважаючи на безгольовий перший тайм, «Інтер» продемонстрував свою перевагу в другому таймі, використовуючи всі можливості для досягнення перемоги. Матч проходив на престижному стадіоні «Стадіо Олімпіко Гранде Торіно», що посилювало ажіотаж у повітрі. Вболівальники обох команд з нетерпінням чекали на захопливий поєдинок, сподіваючись побачити видатний футбольний талант. Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, обидві команди продемонстрували свою майстерність в обороні. Торіно та Інтер наполегливо боролися за контроль над грою, невпинно намагаючись прорвати оборону один одного. Незважаючи на кілька перспективних моментів, до перерви жодній із команд так і не вдалося забити. Другий тайм розпочався у швидкому темпі, обидві команди прагнули вийти з глухого кута. Однак саме «Інтер» здійснив перший суттєвий вплив на хід гри. На 49-й хвилині Н. Барелла, гравець «Інтера», отримав жовту картку, що додало йому обережності. Незабаром після цього «Торіно» зробив першу заміну, ввівши на 51-й хвилині П. Шурса замість С. Сазонова. Намагаючись освіжити склад, «Інтер» на 57-й хвилині зробив три швидкі заміни. Ф. Дімарко був замінений на Карлоса Аугусто, Б. Павард — на Д. Дамфріса, а Н. Барелла — на Д. Фраттезі. Перелом настав на 59-й хвилині, коли гравець «Інтера» М. Турам, забивши гол, забезпечив своїй команді вирішальну перевагу. Цей гол немов вдихнув нове життя в «Інтер», і він продовжив наполегливо пресингувати оборону «Торіно».

На 67-й хвилині Л. Мартінес збільшив перевагу «Інтера», залишивши «Торіно» у скрутному становищі. «Торіно» спробував врятувати становище, випустивши на поле Д. Секка замість Г. Гінеітіса та П. Пеллегрі замість А. Санабрії на 74-й хвилині. Однак, незважаючи на всі зусилля, «Інтер» продовжував домінувати та контролювати хід гри. На 80-й хвилині гравець «Торіно» К. Лінетті отримав жовту картку, що ще більше посилило розчарування господарів поля. Відчувши, що перемога близька, «Інтер» замінив Л. Мартінеса на Д. Клаассена на 82-й хвилині. Клаассена на 82-й хвилині, щоб посилити контроль над півзахистом. В останні хвилини гри «Торіно» зробив ще кілька замін: В. Лазаро замінив І. Іліча, а К. Лінетті на 86-й хвилині замінив М. Воєводу. У відповідь «Інтер» зробив останню заміну, випустивши на 90-й хвилині М. Дарміана замість Ю. Біссека. Однак рахунок у матчі ще не був остаточно встановлений. На останній хвилині доданого часу у ворота «Інтера» було призначено пенальті, що дало можливість ще більше збільшити перевагу. На жаль, реалізувати пенальті не вдалося, але це не завадило «Інтеру» здобути переконливу перемогу з рахунком 3:0. В останні хвилини гри Карлос Аугусто отримав жовту картку, що підкреслює напруження боротьби. У кінцівці матчу «Інтер» відсвяткував заслужену перемогу, вкотре продемонструвавши свої чемпіонські повноваження. Гравці ж «Торіно» залишилися розмірковувати про те, що було зроблено не так і як можна поліпшити ситуацію в майбутньому. Це захопливе протистояння подарувало вболівальникам захопливе видовище, сповнене моментів, що заворожують і підносять красиву гру. У продовженні Серії А буде цікаво подивитися, як «Торіно» та «Інтер» проведуть цей сезон.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лечче — Торіно, Інтер — Рома.