Севілья — Реал — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-21 21:32 21 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Севілья (Іспанія) і ... Севілья — Реал — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

21 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Севілья (Іспанія) і Реал (Мадрид).

Севилья - Реал - 1:1. Чемпионат Испании, 10-й тур. Обзор матча, статистикаСевилья - Реал - 1:1. Чемпионат Испании, 10-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 10-й тур

Севілья (Іспанія) — Реал (Мадрид) — 1:1 (0:0)
Голи: Алаба (74) — Карвахаль (78)

Предупредження: Рамос (77), Навас (78)

Огляд матчу Севілья — Реал:

У напруженому поєдинку Ла Ліги на стадіоні «Рамон Санчес Пісхуан» «Севілья» і «Реал Мадрид» зіграли внічию 1:1. У перерві рахунок так і залишився рівним — 0:0, але другий тайм подарував багато драматизму, оскільки обидві команди боролися за перемогу. Матч розпочався з великою енергією, і обидві команди від самого початку продемонстрували свої атакувальні наміри. На початку зустрічі «Севілья» і «Реал Мадрид» намагалися знайти прорив. Обидві команди мали вдосталь нагод, але воротарі, зокрема Ян Облак у «Севільї» та Тібо Куртуа у «Реала», були у чудовій формі та робили вирішальні сейви, щоб зберегти рівновагу в грі. З початком другого тайму інтенсивність гри стала зростати. На 67-й хвилині «Реал» зробив першу заміну в матчі: Федеріко Вальверде замінив Луку Модріча. Севілья швидко наслідувала його приклад, випустивши замість Сусо Доді Лукебакіо. На 74-й хвилині матч прийняв несподіваний оборот, коли «Севілья» ненавмисно забила свій гол. Давид Алаба, виконуючи небезпечну передачу в штрафний майданчик, не зміг уникнути відбиття м’яча у власні ворота, чим спричинив невдоволення своїх товаришів і глядачів. Розчарування «Севільї» вилилося на 77-й хвилині, коли Серхіо Рамос отримав жовту картку за неакуратний удар. У спробі посилити півзахист «Севільї» Луук де Йонг був замінений на Неманью Гуделя.

Матч продовжував залишатися спірним, обидві команди боролися за контроль над грою. На 78-й хвилині Лукас Окампос, гравець «Севільї», отримав жовту картку за несвоєчасну атаку. Скориставшись моментом, «Реал» незабаром зрівняв рахунок, і Дані Карвахаль, на радість уболівальників, переправив м’яч у сітку. У міру того як час минав, обидві команди провели чергові заміни, намагаючись знайти переможця. На 79-й хвилині замість Хоселу вийшов Родріго, а «Севілья» замінила Юссуфа Ен-Несірі на Рауля Міра. «Реал Мадрид» також вирішив замінити Вінісіуса Жуніора на Брахіма Діаса, сподіваючись надати атаці нового імпульсу. У заключні хвилини матчу спалахнула напруга, і одразу кілька гравців отримали жовті картки. До суддівської книги потрапили гравці «Севільї» Шейх Діоп Соу та Ерік Ламела, а також гравці «Реала» Вінісіус Жуніор та Едуардо Камавінга. За кілька хвилин до кінця матчу «Севілья» провела останню заміну, замінивши Еріка Ламелу на Соу. Мадридський «Реал» відповів п’ятою і останньою заміною: Ферланд Менді замінив Франсіско Гарсію. Незважаючи на збільшену інтенсивність гри і кілька запізнілих моментів, жодна з команд не змогла домогтися переможного гола. У підсумку матч завершився внічию 1:1, і «Севілья», і «Реал Мадрид» набрали очки у впертій боротьбі. Цей результат продемонстрував конкурентоспроможність і якість Ла Ліги та змусив уболівальників із нетерпінням чекати на наступну главу цього захопливого сезону.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кадіс — Севілья, Барселона — Реал.