Сассуоло — Лаціо — 0:2. Чемпіонат Італії, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-21 23:41 21 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Сассуоло (Італія) і ... Сассуоло — Лаціо — 0:2. Чемпіонат Італії, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

21 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Сассуоло (Італія) і Лаціо (Рим).

Сассуоло - Лацио - 0:2. Чемпионат Италии, 9-й тур. Обзор матча, статистикаСассуоло - Лацио - 0:2. Чемпионат Италии, 9-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 9-й тур

Сассуоло (Італія) — Лаціо (Рим) — 0:2 (0:2)
Голи: Феліпе Андерсон (28), Луїс Альберто (35)

Попередження: Педерсен (31), Ніколо Ровелла (32), Педро (44), C. Нерухомий (63), Луїс Альберто (75), Катальді (77)

Огляд матчу Сассуоло — Лаціо:

На стадіоні MAPEI — Città del Tricolore відбувся захопливий матч між командами «Сассуоло» та «Лаціо», що завершився перемогою «Лаціо» з рахунком 0:2. У першому таймі «Лаціо» домінував у рахунку, і до перерви мав перевагу 0:2. На 28-й хвилині Феліпе Андерсон вдалим голом вивів «Лаціо» вперед. Сассуоло спробував відповісти, але його спроби не увінчалися успіхом. На 31-й хвилині М. Педерсен із «Сассуоло» отримав жовту картку, а ще за хвилину жовту картку отримав гравець «Лаціо» Н. Ровелла. «Лаціо» продовжував домінувати, і на 35-й хвилині Луїс Альберто подвоїв свою перевагу, реалізувавши черговий точний удар. У першому таймі «Сассуоло» не зміг створити значущих моментів, і розчарування гравців було очевидним. На початку другого тайму обидві команди зробили важливі заміни, щоб додати свіжих сил і внести тактичні зміни до складів. На 46-й хвилині у складі «Сассуоло» з’явилися Р. Трессольді, М. Віна і К. Торстведт у надії відігратися. Однак їхні зусилля виявилися марними, оскільки «Лаціо» продовжував впевнено оборонятися. На 53-й хвилині «Лаціо» зробив дві заміни: Педро вийшов замість М. Дзаккані, а Н. Ровелла був замінений на Д. Катальді. Катальді.

Ця тактична заміна дозволила «Лаціо» зберегти контроль над грою. На 61-й хвилині гравець «Сассуоло» С. Кастільєхо був замінений на Г. Дефреля, але це не змінило результат матчу. На 63-й хвилині, коли гра наближалася до завершення, гравець «Лаціо» К. Іммобіле отримав жовту картку, поповнивши число карток, показаних у матчі. На 67-й хвилині замість М. Вечіно у складі «Лаціо» з’явився М. Гуендузі, продемонструвавши намір домогтися перемоги. На 75-й і 77-й хвилинах «Лаціо» отримав ще дві жовті картки: Луїс Альберто і Д. Катальді були попереджені арбітром. На 79-й хвилині «Лаціо» зробив дві заміни: замість К. Іммобіле вийшов Т. Кастелланос, а замість Луїса Альберто — Д. Камада. На 88-й хвилині «Сассуоло» зробив останню заміну: А. Пінамонті замінив С. Мулаттьєрі, намагаючись врятувати хоч щось у цьому матчі. Однак «Лаціо» стійко оборонявся, не даючи «Сассуоло» шансів на порятунок, і матч закінчився з рахунком 0:2 на користь «Лаціо». Це був домінуючий виступ команди, яка продемонструвала атакувальну майстерність і надійність оборони. «Сассуоло» буде розчарований тим, що не зміг створити гольових моментів, а «Лаціо» буде задоволений тим, що зумів довести справу до кінця і дисципліновано оборонявся. Тепер обидві команди прагнутимуть розвинути цей результат і продовжити свій шлях у Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Сассуоло — Болонья, Лаціо — Фіорентина.