Ніцца — Марсель — 1:0. Чемпіонат Франції, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-21 23:59 21 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ніцца (Франція) і ... Ніцца — Марсель — 1:0. Чемпіонат Франції, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

21 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ніцца (Франція) і Марсель (Франція).

Ницца - Марсель - 1:0. Чемпионат Франции, 9-й тур. Обзор матча, статистикаНицца - Марсель - 1:0. Чемпионат Франции, 9-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 9-й тур

Ніцца (Франція) — Марсель (Франція) — 1:0 (0:0)
Голи: Еванн Гессан (80)

Предупредження: Данте (15), Дж. Бога (24), Будауї (56), Л. Балерді (75), Л. Балерді (78), Т. Моффі (79)

Огляд матчу Ніцца — Марсель:

Довгоочікуваний футбольний матч між «Ніццою» та «Марселем» у Лізі 1 став захопливим протистоянням, яке тримало вболівальників у напрузі до самого кінця. Обидві команди проявили неабияку рішучість і майстерність, що призвело до напруженої боротьби, в результаті якої «Ніцца» здобула перемогу з рахунком 1:0. Матч проходив на легендарному стадіоні Allianz Riviera, який став ідеальним фоном для цієї напруженої боротьби. Щойно команди вийшли на поле, атмосфера загострилася до межі, і глядачі зрозуміли, що на них чекає незабутнє видовище. Перший тайм розпочався у швидкому темпі, обидві команди прагнули до першого ривка. Однак захист обох команд залишався непохитним, і до свистка на перерву голів забито не було. Рахунок став 0:0, і гравці вирушили в роздягальні на таку необхідну перерву. Протягом усього матчу відбулося кілька значущих подій, які сприяли пожвавленню на полі. На 15-й хвилині жовту картку отримав гравець «Ніцци» Данте, а на 24-й хвилині — Ж. Бога. Ці перші попередження задали тон усьому матчу, оскільки обидві команди вели запеклу боротьбу за перевагу. 43-тя хвилина ознаменувалася першою заміною в матчі: Ж. Лотомба замінив П. Росаріо у складі «Ніцци». У перерві «Марсель» відповів своєю заміною, замінивши Ж. Клаусса на М. Мурільйо. У другому таймі напруга зросла, і матч став більш жорстким. На 56-й хвилині Х. Будауї отримав жовту картку, що ще більше загострило боротьбу.

Незабаром «Марсель» зробив другу заміну, замінивши А. Унаї на Ж. Верету. «Марсель» продовжив робити заміни, намагаючись переломити хід матчу на свою користь. На 59-й хвилині П. Лопес замінив Р. Бланко, додавши свіжих сил у півзахист. На 72-й хвилині «Ніцца» також зробила заміну, випустивши М. Сансона і А. Клод-Моріса, які додали команді нових сил. На 78-й хвилині матч набув драматичного обороту, коли гравець «Марселя» Л. Балерді отримав другу жовту картку, що призвело до червоної картки та залишення команди вдесятьох. Чисельна перевага зіграла на користь «Ніцци», дозволивши їй домінувати в заключній стадії гри. На 80-й хвилині «Ніцца» нарешті вийшла з глухого кута, коли Е. Гуессан забив вирішальний гол, розлютивши своїх уболівальників. Цей гол став вирішальним у матчі, оскільки «Ніцца» утримувала свою перевагу до фінального свистка. На 81-й хвилині «Марсель» зробив ще дві заміни: А. Харіт і П. Обамеянг замінили А. Мейте і Г. Кондогбіа відповідно. Ніцца відповіла на це на 90-й хвилині, замінивши Ж. Бога на Р. Перро. Однак пізні заміни не вплинули на підсумковий результат. Наприкінці матчу знову виникла напруженість: на 90-й хвилині жовту картку отримав М. Мурільо з «Марселя». Це додало драматизму, але для «Марселя» було вже надто пізно — «Ніцца» перемогла з рахунком 1:0. Матч між «Ніццою» та «Марселем», безсумнівно, запам’ятається як захопливе та наполегливе протистояння. Обидві команди продемонстрували свою рішучість і майстерність протягом усієї гри, що зробило її незабутньою подією сезону Ліги 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Клермон — Ніцца, Марсель — Ліон.