Шеффілд Юнайтед — Ман.Юнайтед — 1:2. Чемпіонат Англії, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-22 00:00 21 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Шеффілд Юнайтед (Англія) ... Шеффілд Юнайтед — Ман.Юнайтед — 1:2. Чемпіонат Англії, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

21 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Шеффілд Юнайтед (Англія) і Ман.Юнайтед (Англія).

Шеффилд Юнайтед - Ман.Юнайтед - 1:2. Чемпионат Англии, 9-й тур. Обзор матча, статистикаШеффилд Юнайтед - Ман.Юнайтед - 1:2. Чемпионат Англии, 9-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 9-й тур

Шеффілд Юнайтед (Англія) — Ман.Юнайтед (Англія) — 1:2 (1:1)
Голи: O. McBurnie (34) — Мактоміней (28), Далот (77)

Попередження: Люк Томас (37), A. Надійний (45), Вінісіус Соуза (62), Джонні Еванс (82)

Огляд матчу Шеффілд Юнайтед — Ман.Юнайтед:

Хвилювання і драма: «Манчестер Юнайтед» здобув пізню перемогу над «Шеффілд Юнайтед» У захопливому матчі Прем’єр-ліги, що відбувся на «Бремолл Лейн», «Шеффілд Юнайтед» зустрівся з «Манчестер Юнайтед». Атмосфера на полі була напруженою, оскільки обидві команди боролися за першість. Після рівного першого тайму, що завершився внічию 1:1, обидві команди були сповнені рішучості домогтися перемоги в другому таймі. Дія почалася на 28-й хвилині, коли гравець «Манчестер Юнайтед» Скотт Мактоміней приголомшливим голом встановив рівновагу в матчі. Півзахисник ударом із близької відстані переправив м’яч у сітку, не залишивши воротареві «Шеффілд Юнайтед» жодного шансу на порятунок. На трибунах почалися радість з приводу того, що «Шеффілд Юнайтед» повів у рахунку. Не витримавши, «Шеффілд Юнайтед» відбився і на 34-й хвилині було призначено пенальті. Олівер Макберні вийшов на заміну і впевнено реалізував пенальті, зрівнявши рахунок. Уболівальники «Шеффілд Юнайтед» вибухнули від радості, адже їхня команда зрівнялася за очками з могутнім «Манчестер Юнайтед». У міру наростання напруження гри на полі спалахували конфлікти. На 37-й хвилині жовту картку отримав гравець «Шеффілд Юнайтед» Люк Томас, а перед самою перервою ще одне попередження отримав Аарон Трасті. Господарі поля з їхнім дисциплінарним послужним списком перебували на тонкій грані, і в другому таймі їм потрібно було діяти обережно. З початком другого тайму «Шеффілд Юнайтед» зробив першу заміну, замінивши Макберні на Ріана Брюстера на 52-й хвилині. Однак настала черга «Манчестер Юнайтед» здригнутися: на 63-й хвилині в гру було введено Расмуса Хойлунда та Антоні Марсьяля. Гості жадали перемоги і сподівалися, що ці зміни переламають хід гри на їхню користь.

«Манчестер Юнайтед» продовжував чинити тиск, і на 63-й хвилині замість МакТоміная в гру вступив Крістіано Еріксен, а потім Антоні замінив МакБерні. Ці заміни надали атаці гостей нових сил. На 77-й хвилині Діого Далот із «Манчестер Юнайтед» завдав вирішального удару по воротах «Шеффілд Юнайтед», забивши сенсаційний гол. Удар захисника опинився в сітці воріт, і його команда знову вийшла вперед. Вболівальники «Шеффілд Юнайтед» вибухнули від радості, відчувши, що перемога вже близька. Під кінець часу «Шеффілд Юнайтед» відчайдушно шукав можливість зрівняти рахунок. У відповідь на це вони зробили другу заміну: на 78-й хвилині замість Бена Осборна з’явився Джейден Макеті. Однак їхні зусилля виявилися марними, оскільки «Манчестер Юнайтед» впевнено тримався в обороні. Напруга наростала ближче до кінця гри, коли на 82-й хвилині жовту картку отримав гравець «Манчестер Юнайтед» Джессі Еванс. Манчестер Юнайтед відповів на це двома пізніми замінами: Рафаель Варан вийшов замість Еванса, а Мейсон Маунт — замість Маркуса Решфорда на 84-й і 88-й хвилинах відповідно. Пролунав фінальний свисток, і Манчестер Юнайтед здобув перемогу над Шеффілд Юнайтед у впертій боротьбі з рахунком 2:1. Гра пройшла на американських гірках емоцій, обидві команди продемонстрували високу майстерність і рішучість. Вболівальники на стадіоні «Бремолл Лейн» стали свідками захопливого матчу, який запам’ятався напруженими моментами і пізнім переломом на користь гостей. Обидві команди можуть високо підняти голову за свої зусилля в цей день. «Манчестер Юнайтед» продемонстрував свою стійкість і вміння використовувати свої можливості, а «Шеффілд Юнайтед» — свій бойовий дух. Цей матч Прем’єр-ліги, безсумнівно, запам’ятається як захоплююче протистояння, що продемонструвало найкращі зразки англійського футболу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Арсенал — Шеффілд Юнайтед, Ман.Юнайтед — Ман.Сіті.