Артета: «Арсенал» завжди б'ється до кінця»

2023-10-22 21:23 Головний тренер «Арсеналу» Мікель Артета високо оцінив незламний та войовничий дух своєї команди у матчі 9-го ... Артета: «Арсенал» завжди б'ється до кінця»

Головний тренер «Арсеналу» Мікель Артета високо оцінив незламний та войовничий дух своєї команди у матчі 9-го туру АПЛ проти «Челсі».

Мікель Артета, Getty Images

«У перші 10−15 хвилин ми не відповідали рівню інтенсивності, як потрібно в лондонському дербі. У нас не було достатньої цілеспрямованості з м’ячем, ми не мали достатньої рішучості вигравати м’яч. Ми поплатилися за це тим, що були змушені оборонятися на вільному просторі, проти однієї з найкращих команд із гри на вільному просторі.

Після цього ми стали змінювати деякі речі, і ми почали нарощувати контроль над грою. Але в другому таймі наша цілеспрямованість була іншою, інтенсивність була іншою, ми почали вигравати єдиноборства, ми почали грати вперед, ми почали грати з ножем у зубах, і гра змінилася.

І хоча ми пропустили гол від Мудрика в тій ситуації, ми продовжили точно робити те, що ми просили від гравців: ніколи не здаватися і намагатися, намагатися. Ми повинні були забити гол раніше, ми цього не зробили, але ця команда завжди б’ється до кінця. Зрештою, ми набрали очко після дуже складного початку матчу», — цитує Артету офіційний веб-сайт «Арсеналу».