Верес — Рух — 2:5. Чемпіонат України, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-22 14:55 22 жовтня відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Верес (Рівне) і ... Верес — Рух — 2:5. Чемпіонат України, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

22 жовтня відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Верес (Рівне) і Рух (Львів).

Верес - Рух - 2:5. Чемпионат Украины, 11-й тур. Обзор матча, статистикаВерес - Рух - 2:5. Чемпионат Украины, 11-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 11-й тур

Верес (Рівне) — Рух (Львів) — 2:5 (0:2)
Голи: Яго Сікейра (82), D. Балан (90) — D. Теслюк (13), Климчук (33), Y. Пастух (65), Y. Пастух (86), I. Квасниці (88)

Попередження: D. Балан (22), Кучеров (32), Дідик (44), М. Гайдучик (61)

Огляд матчу Верес — Рух:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Авангард» рівненський «Верес» зустрічався з львівським «Рухом». У перерві рахунок був 0:2 на користь «Руху Львова», але матч закінчився з підсумковим рахунком 2:5 на користь «Руху Львова». Початок матчу був ударним: на 13-й хвилині Д. Теслюк забив гол у ворота «Руху Львова», забезпечивши своїй команді перевагу. На 22-й хвилині жовту картку отримав гравець команди «Верес Рівне» Д. Балан, а на 32-й хвилині — В. Кучеров. Кучеров. «Рух Львів» продовжував домінувати у грі, і на 33-й хвилині Ю. Климчук забив ще один гол, збільшивши свою перевагу. На 44-й хвилині жовту картку отримав гравець рівненського «Вереса» Д. Балан. На початку другого тайму обидві команди провели заміни, намагаючись переломити хід зустрічі. Верес Рівне ввів у гру Д. Світуху замість Р. Ковалюка, а Рух Львів на 46-й хвилині ввів у гру Д. Підгурського замість Таллеса. На 58-й хвилині Рух Львів здійснив ще одну заміну, ввівши в гру І. Квасницю замість Д. Теслюка. На 61-й хвилині жовту картку отримав гравець рівненського «Вереса» М. Гайдучик, що ще більше погіршило становище команди.

Команда швидко зробила ще дві заміни: М. Гайдучик змінив М. Марусича, а Д. Кльоц на 62-й хвилині був замінений на Яго Сікейру. Потім відбулася ще одна заміна — С. Шарай на А. Кухарука, і «Рух Львів» продовжив домінувати в матчі, а Ю. Пастух на 65-й хвилині забив четвертий гол. По ходу матчу «Рух Львів» ввів у гру В. Романа замість Р. Ляха і А. Плумейна замість Ю. Климчука на 73-й хвилині. На 74-й хвилині була проведена ще одна заміна — В. Рунич вийшов замість В. Соломона-Отабора. За значного рахунку на користь «Руху Львова» на 82-й хвилині «Верес Рівне» ввів у гру В. Шарая замість М. Шестакова. Однак «Рух Львів» швидко відреагував, і на 86-й хвилині Ю. Пастух забив свій другий гол у матчі. Ближче до кінця матчу, на 88-й хвилині, львів’янин І. Квасниця також влучив у сітку. Квасниця також влучив у сітку, збільшивши перевагу «Руху». На 90-й хвилині «Верес Рівне» все ж зумів відігратися, забивши другий гол своєї команди — Д. Балан. Однак цього виявилося недостатньо, щоб відігратися. На останніх хвилинах матчу гравець рівненського «Вереса» А. Кухарук отримав жовту картку. Загалом це був захопливий матч із великою кількістю голів та подій. Львівський «Рух» продемонстрував свою перевагу на полі та в підсумку здобув переконливу перемогу над рівненським «Вересом» з рахунком 5:2.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Минай — Верес, Рух — Олександрія.