Лор’ян — Ренн — 2:1. Чемпіонат Франції, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-22 15:55 22 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лор’ян (Франція) і ... Лор’ян — Ренн — 2:1. Чемпіонат Франції, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

22 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лор’ян (Франція) і Ренн (Франція).

Лорьян - Ренн - 2:1. Чемпионат Франции, 9-й тур. Обзор матча, статистикаЛорьян - Ренн - 2:1. Чемпионат Франции, 9-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 9-й тур

Лор’ян (Франція) — Ренн (Франція) — 2:1 (2:1)
Голи: Омарі (4), Сулейман Ісаак Туре (45+1) — Л. Блас (21)

Предупредження: Крістофер Ву (48)

Огляд матчу Лор’ян — Ренн:

Лор’ян домігся перемоги над Ренном у напруженому матчі Ліги 1 У захопливому матчі Ліги 1 Лор’яну вдалося здобути перемогу над Ренном із рахунком 2:1. Матч проходив на легендарному стадіоні Stade Yves Allainmat — Le Moustoir, де обидві команди продемонстрували свою майстерність і боролися за кожну можливість. Від самого початку матч був наповнений хвилюванням і драматизмом. Лише через чотири хвилини після початку гри «Лор’ян» невдало пропустив гол у свої ворота, що вивело «Ренн» у лідери. На розчарування господарів поля, гравець «Лор’яна» В. Омарі ненавмисно відправив м’яч у власні ворота. Однак «Лор’ян» був сповнений рішучості повернутися в гру, і на 21-й хвилині їхні зусилля принесли свої плоди. Л. Блас, гравець «Ренна», влучив у сітку воріт, подарувавши своїй команді короткочасне свято. Але радість їхня була недовгою, бо перед самою перервою «Лор’ян» завдав удару у відповідь. На 45-й хвилині С. І. Туре забив вирішальний гол, перевернувши хід гри і надавши своїй команді такий необхідний імпульс, оскільки на перерву вона йшла з перевагою в один м’яч. У перерві обидві команди здійснили тактичні зміни: у складі «Лор’яна» замість Б. Ндіайє з’явився П. Пагіс, а в складі «Ренна» замість В. Омарі — К. Вух.

Ці заміни були покликані надати команді нових сил і переломити хід матчу на свою користь. На 48-й хвилині гравець «Ренна» К. Вух отримав жовту картку, що посилило напругу і напруження матчу. Гравці обох команд демонстрували свою майстерність і цілеспрямованість, але в наступні хвилини жодна з команд так і не змогла влучити у площину воріт. У міру того як час минав, обидві команди вирішили провести чергові заміни, щоб додати свіжих сил у склади. На 66-й хвилині «Ренн» ввів у гру Б. Буріжо замість Ж. Дуе і Л. Бласа замість І. Салаха. Тим часом «Лор’ян» замінив Е. Ж. Крупі на Р. Файвра. За 10 хвилин до кінця матчу «Ренн» відчайдушно шукав переломний момент і зробив ще дві заміни. А. Калімуендо вийшов замість Б. Йілдіріма, а Е. Ле Фе замінив Ф. Рідера. У складі «Лор’яна» також відбулася заміна: Т. Ле Бріс замінив Г. Калулу. Ближче до кінця матчу напруга досягла свого апогею. На 90-й хвилині жовту картку отримав гравець «Ренна» І. Салах, що підкреслює підвищене напруження емоцій та агресивний характер гри. Після фінального свистка «Лор’ян» вийшов переможцем, здобувши важку перемогу над «Ренном» із рахунком 2:1. Незважаючи на те, що час, дата і тур цього матчу не називаються, він, безсумнівно, став ще однією пам’ятною главою в історії футбольної Ліги 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Реймс — Лор’ян, Ренн — Страсбур.