Ворскла — Полісся — 0:3. Чемпіонат України, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-22 17:03 22 жовтня відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Ворскла (Полтава) і ... Ворскла — Полісся — 0:3. Чемпіонат України, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

22 жовтня відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Ворскла (Полтава) і Полісся (Україна).

Ворскла - Полесье - 0:3. Чемпионат Украины, 11-й тур. Обзор матча, статистикаВорскла - Полесье - 0:3. Чемпионат Украины, 11-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 11-й тур

Ворскла (Полтава) — Полісся (Україна) — 0:3 (0:1)
Голи: B. Кушніренко (37), Бені Макуана (54), D. Shastal (90+2)

Попередження: Артем Челядін (15), О. Скляр (22), B. Кушніренко (38), Смоляков (44), Тіаго Сантана (56), Степанюк (75)

Огляд матчу Ворскла — Полісся:

У нещодавньому матчі Прем’єр-ліги між полтавською «Ворсклою» та «Поліссям» глядачі на стадіоні «Ворскла» ім. Олексія Бутовського мали змогу спостерігати напружену гру. Незважаючи на те, що полтавська «Ворскла» намагалася триматися, «Полісся» здобуло впевнену перемогу з рахунком 3:0. У першій половині зустрічі обидві команди демонстрували сильну оборону. Незважаючи на відсутність голів, відбулося кілька помітних подій, які тримали вболівальників у напрузі. На 15-й хвилині жовту картку отримав гравець полтавської «Ворскли» А. Челядін, що підкреслює напруженість матчу. Крім того, на 22-й хвилині жовту картку отримав і О. Скляр із полтавської «Ворскли». По ходу тайму поліському гравцеві Б. Кушніренку вдалося вийти з глухого кута, реалізувавши пенальті на 37-й хвилині. Однак момент слави Кушніренка був недовгим — уже за хвилину він отримав жовту картку. Незадовго до перерви А. Смоляков із Полісся також опинився в суддівській книжці з жовтою карткою. Другий тайм розпочався із заміни у складі Полісся — на 46-й хвилині Б. Крушинський був замінений на В. Грицука. Полісся продовжувало домінувати у грі, збільшивши свою перевагу на 54-й хвилині завдяки голу Б. Макуани.

Розчарування полтавської «Ворскли» наростало, і на 56-й хвилині Тіаго Сантана отримав жовту картку. Намагаючись переломити хід гри, полтавська «Ворскла» провела дві заміни на 64-й хвилині. В. Корнієнка було замінено на Феліпе Родрігеса, а Тіаго Сантана вийшов замість Д. Хрипчука. У Поліссі також відбулася заміна: на 67-й хвилині замість Д. Шастала вийшов Аріельсон. На 78-й хвилині, коли гра вже виходила з-під контролю, полтавська «Ворскла» зробила останню заміну. І. Нестеренко вийшов замість Д. Черниша, але було вже надто пізно. Розчарування в стані полтавської команди стало очевидним, коли на 75-й хвилині жовту картку отримав Р. Степанюк, а на 90-й хвилині червону картку отримав гравець полтавської «Ворскли» Д. Хрипчук, що погіршило становище його команди. Полісся скористалося невдачею суперника, і Д. Шастал забив гол на останній хвилині матчу. У підсумку Полісся здобуло переконливу перемогу над полтавською «Ворсклою» з рахунком 3:0. Матч продемонстрував конкурентний характер Прем’єр-ліги: обидві команди наполегливо боролися за перемогу. Стадіон «Ворскла» ім. Олексія Бутовського, на якому відбувалася захоплива гра, та вболівальники з нетерпінням чекають нових цікавих матчів у майбутньому.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ворскла — Металіст 1925, Зоря — Полісся.