Болонья — Фрозіноне — 2:1. Чемпіонат Італії, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-22 17:56 22 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Болонья (Італія) і ... Болонья — Фрозіноне — 2:1. Чемпіонат Італії, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

22 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Болонья (Італія) і Фрозіноне (Італія).

Болонья - Фрозиноне - 2:1. Чемпионат Италии, 9-й тур. Обзор матча, статистикаБолонья - Фрозиноне - 2:1. Чемпионат Италии, 9-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 9-й тур

Болонья (Італія) — Фрозіноне (Італія) — 2:1 (2:0)
Голи: Фергюсон (19), Де Сільвестрі (22) — M. Soule (63)

Предупредження: Ебішер (59)

Огляд матчу Болонья — Фрозіноне:

Болонья — Фрозіноне: трилер у Серії А завершився перемогою «Болоньї» над «Фрозіноне» У захопливому матчі Серії А «Болонья» здобула перемогу над «Фрозіноне» у впертій боротьбі з рахунком 2:0 на користь господарів поля. Незважаючи на активну боротьбу в другому таймі, «Фрозіноне» не зміг здобути перемогу, і підсумковий рахунок склав 2:1 на користь «Болоньї». Стадіон Ренато Далл’Ара був наповнений передчуттям, коли обидві команди вийшли на поле. «Болонья» не гаяла часу дарма, і вже на 19-й хвилині Л. Фергюсон встановив рівний рахунок. Молодий нападник продемонстрував свою майстерність забивання голів, влучивши у площину воріт і забезпечивши своїй команді першу перевагу. Не задовольняючись одним голом, «Болонья» продовжила нагнітати тиск. На 22-й хвилині Л. Де Сільвестрі, продемонструвавши свою майстерність в атаці, переправив м’яч у ворота суперника, подвоївши перевагу «Болоньї». Захист «Фрозіноне» був змушений насилу стримувати натиск «Болоньї». На початку другого тайму «Фрозіноне» вирішив, що час щось змінювати. На 56-й хвилині замість М. Куні у складі «Фрозіноне» з’явився В. Чеддіра. Сподіваючись на диво, «Фрозіноне» незабаром зробив ще одну заміну, випустивши Л. Гаррітано замість Х. Баєса. У «Болоньї» ж виникла невелика заминка, коли на 59-й хвилині жовту картку отримав М. Аебішер.

Фрозіноне скористався цією можливістю і на 63-й хвилині завдяки пенальті, призначеному М. Суле, зумів відігратися. Болонці затамували подих, оскільки їхня перевага скоротилася до одного гола. Обидві команди продовжували вносити зміни, прагнучи перемоги. На 74-й хвилині у складі «Болоньї» замість Д. Ндоє вийшов Р. Орсоліні, сподіваючись відновити перевагу у два м’ячі. Також у гру вступив К. Лікогіанніс, який замінив В. Крістіансена. У відповідь «Фрозіноне» зробив дві заміни: Рейньє замінив А. Ібрагімовича, а Е. Барренечеа вийшов замість М. Брешіаніні. Під кінець часу «Болонья» зробила шквал швидких замін. На 83-й хвилині замість Н. Моро вийшов А. Салемаекерс, а Л. Де Сільвестрі замінив Т. Корацца. Для посилення атаки Р. Фройлер на 84-й хвилині замінив О. Ель-Аззузі. Фрозіноне також зробив пізню заміну: на 85-й хвилині замість Кайо Хорхе вийшов А. Ойоно. Матч закінчився для «Болоньї» на дещо неприємній ноті: на 88-й хвилині жовту картку отримав Я. Зіркзее. Проте «Болонья» втримала невелику перевагу, і фінальний свисток пролунав на її користь, забезпечивши важливу перемогу. Обидві команди продемонстрували гідну конкуренцію, влаштувавши шоу для вболівальників. Перші голи «Болоньї» стали вирішальним фактором, хоча треба віддати належне стійкості «Фрозіноне» у другому таймі. Матч продемонстрував усю інтенсивність та азарт, притаманні Серії А, і змусив уболівальників із нетерпінням чекати наступного туру змагань.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Сассуоло — Болонья, Кальярі — Фрозіноне.