Лілль — Брест — 1:0. Чемпіонат Франції, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-22 17:57 22 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лілль (Франція) і ... Лілль — Брест — 1:0. Чемпіонат Франції, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

22 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лілль (Франція) і Брест (Франція).

Лилль - Брест - 1:0. Чемпионат Франции, 9-й тур. Обзор матча, статистикаЛилль - Брест - 1:0. Чемпионат Франции, 9-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 9-й тур

Лілль (Франція) — Брест (Франція) — 1:0 (1:0)
Голи: Ю. Язиджі (6)

Предупредження: Дж. Ле Дуарон (41), Андре (45+3), Хакон Арнар Харальдссон (79), A. Camblan (79), Б. Брахімі (84)

Огляд матчу Лілль — Брест:

У довгоочікуваному матчі Ліги 1 «Лілль» зустрівся зі «Стад Брестуа 29» на «Декатлон Арені — Стад П’єр-Морі». Рахунок у перерві був 1:0 на користь «Лілля» і не змінився до самого свистка на перерву — «Лілль» вийшов переможцем із рахунком 1:0. Початок матчу не змусив себе чекати. Уже на 6-й хвилині Юсуф Язічі вразив ворота суперника, вивівши свою команду вперед. Цей гол надав «Ліллю» впевненості у своїх силах і задав тон усьому матчу. По ходу першого тайму напруга стала наростати. На 41-й хвилині гравець команди «Стад Брестуа 29» Ж. Ле Дуарон отримав жовту картку за необережний підкат. Перед самою перервою гравець «Лілля» Б. Андре також опинився в суддівській книжці, отримавши жовту картку. У другому таймі відбулися кадрові зміни — обидві команди шукали способи переломити хід матчу на свою користь. На 63-й хвилині «Стад Брестуа 29» зробив першу заміну — замість К. Думбія вийшов Х. Маньєтті. Невдовзі після цього «Лілль» зробив дві заміни: Н. Бенталеб замінив А. Буадді, а Є. Жегрова — А. Унана. Жегрова — А. Унаса.

Час минав, і обидві команди продовжували вносити тактичні зміни в гру в пошуках рівного або вирішального гола. На 74-й хвилині «Стад Брестуа 29» здійснив ще три заміни: Ж. Ле Дуарон, Ж. Мартен і М. Сатріано замінили А. Камблану, Б. Брахімі та С. Муні відповідно. Муні відповідно. На 75-й хвилині «Лілль» також ввів у гру двох нових гравців — І. Кавалейро та Х. Харальдссона, які замінили А. Буадді та Х. Харальдссона відповідно. Ближче до кінця матчу інтенсивність гри залишалася високою, пішов шквал жовтих карток. На 79-й хвилині жовті картки отримали А. Камблан («Стад Брестуа 29») і Х. Харальдссон («Лілль»). Кілька хвилин по тому Б. Брахімі з команди «Стад Брестуа 29» також був попереджений суддею. Напередодні кінця гри обидві команди провели останні заміни. На 87-й хвилині «Стад Брестуа 29» замінив Р. Дель Кастільо на М. Перейра Лаге. На 89-й хвилині замість С. Умтіті у складі «Лілля» з’явився Ж. Давид. Коли суддя дав фінальний свисток, стало зрозуміло, що «Лілль» зробив достатньо для перемоги. Завдяки надійній обороні, ранньому голу і стратегічним замінам «Лілль» зумів утримати перевагу до кінця і здобути важку перемогу над «Стад Брестуа 29» з рахунком 1:0.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лілль — Монако, Брест — ПСЖ.