Тулуза — Реймс — 1:1. Чемпіонат Франції, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-22 17:58 22 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Тулуза (Франція) і ... Тулуза — Реймс — 1:1. Чемпіонат Франції, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

22 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Тулуза (Франція) і Реймс (Франція).

Тулуза - Реймс - 1:1. Чемпионат Франции, 9-й тур. Обзор матча, статистикаТулуза - Реймс - 1:1. Чемпионат Франции, 9-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 9-й тур

Тулуза (Франція) — Реймс (Франція) — 1:1 (0:0)
Голи: Т. Даллінга (52) — A. Richardson (48)

Предупредження: Л. Коста (59), A. Donnum (62)

Огляд матчу Тулуза — Реймс:

Тулуза і Реймс зустрілися в захопливому матчі на стадіоні Тулузи в рамках Ліги 1. Обидві команди жадали перемоги, тому матч повинен був вийти захоплюючим. Перший тайм почався з сильних оборонних дій обох команд, що призвело до безгольового рахунку в перерві. Тулуза і Реймс грали на рівних, і було очевидно, що для перелому ситуації потрібен яскравий момент. На 48-й хвилині глухий кут був остаточно перерваний, коли А. Річардсон із Реймса вразив ворота суперника. Цей гол надав матчу нового імпульсу, і «Тулуза» відповіла на нього вже через чотири хвилини. Т. Даллінга потужним ударом переграв воротаря «Реймса» і зрівняв рахунок. Гра почала загострюватися, коли на 59-й хвилині жовту картку отримав гравець «Тулузи» Л. Коста, після чого «Реймс» зробив заміну. М. Дарамі був замінений на О. Діакіте, намагаючись внести свіжість і креатив в атаку.

Напруга продовжувала наростати, коли на 62-й хвилині А. Доннум із «Тулузи» також отримав жовту картку. На 66-й хвилині «Тулуза» вирішила зробити деякі зміни, щоб ще більше посилити атаку. А. Доннум був замінений на М. Бангре, а К. Желябер Піна вийшов замість Ф. Магрі. Намагаючись повернути контроль над ситуацією, обидві команди зробили кілька замін на 76-й хвилині. У складі «Реймса» з’явилися Т. Де Смет, І. Діакіте і Р. Хадра, які замінили відповідно Т. Фокета, Ж. Вілсона-Есбранда і В. Атангану Едоа. У складі «Тулузи» також відбулися дві заміни: замість К. Кассереса і Д. Жанро вийшли Г. Суазо і К. Кебен. Ближче до кінця гри обидві команди були сповнені рішучості вирвати перемогу в кінцівці. На 83-й хвилині А. Річардсон, який раніше забив гол у ворота «Реймса», змінив А. Коне. Тулуза також ввела в гру К. Кассереса замість Д. Жанро на 89-й хвилині. Однак, незважаючи на всі зусилля, жодна з команд не змогла домогтися вирішального голу, і в підсумку на табло горіла нічия 1:1. Це був напружений матч, у якому обидві команди продемонстрували вражаючі результати, гравці проявили майстерність і рішучість, а вболівальники отримали масу задоволення від гри. Тулуза і Реймс можуть витягти позитивні моменти з цієї зустрічі для продовження своєї кампанії в Лізі 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Монпельє — Тулуза, Реймс — Лор’ян.