Жирона — Альмерія — 5:2. Чемпіонат Іспанії, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-22 19:18 22 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Жирона (Іспанія) і ... Жирона — Альмерія — 5:2. Чемпіонат Іспанії, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

22 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Жирона (Іспанія) і Альмерія (Іспанія).

Жирона - Альмерия - 5:2. Чемпионат Испании, 10-й тур. Обзор матча, статистикаЖирона - Альмерия - 5:2. Чемпионат Испании, 10-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 10-й тур

Жирона (Іспанія) — Альмерія (Іспанія) — 5:2 (0:0)
Голи: —

Огляд матчу Жирона — Альмерія:

У захопливому матчі Ла Ліги «Жирона» розгромила «Альмерію» У захопливому матчі Ла Ліги, що відбувся на стадіоні «Естаді Муніципаль де Монтіліві», «Жирона» здобула вражаючу перемогу над «Альмерією» з рахунком 5:2. Матч змусив глядачів покататися на американських гірках: захопливий перший тайм, що завершився з рахунком 3:2, і домінуючий другий тайм «Жирони». Початок матчу ознаменувався тим, що нападник «Альмерії» Лео Баптістао викликав фурор уже в перші дві хвилини. Забивши перший гол у матчі, Баптистао продемонстрував свою майстерність і рішучість, задавши тон напруженій боротьбі. Однак «Альмерія» продовжила доводити свою майстерність в атаці, і на 24-й хвилині Баптистао завдав ще одного удару, зробивши дубль і поставивши «Альмерію» у вигідне становище. Гравці «Жирони» згуртувалися, не піддаючись деморалізації, і їхня завзятість принесла свої плоди. На 37-й хвилині гравець «Жирони» І. Мартін забив гол у ворота «Альмерії», чим врятував команду від поразки. Останні кілька хвилин першого тайму пройшли в напруженій боротьбі, коли гравець «Жирони» А. Довбик забив два швидкі голи на 39-й і 43-й хвилинах. Довбик забив два швидкі голи на 39-й і 43-й хвилинах, і «Жирона» вперше в матчі вийшла вперед. Наприкінці тайму спалахнули конфлікти, внаслідок чого жовту картку отримав гравець «Жирони» Д. Лопес.

Другий тайм розпочався з першої заміни у складі «Альмерії» — Чумі замінив Л. Робертоне. Жирона також зробила тактичну заміну, помінявши на 67-й хвилині А. Довбика на К. Стуані. Заміни додали сил обом командам, але саме «Жирона» скористалася цією можливістю. На 71-й хвилині Савіо з «Жирони» збільшив перевагу своєї команди, забивши гол у чудовому виконанні. Розчарування Альмерії стало очевидним, коли на 74-й хвилині Лео Баптистао отримав жовту картку. У другому таймі «Жирона» продовжувала домінувати, змусивши «Альмерію» зробити три стратегічні заміни. Лише за п’ять хвилин до кінця матчу гравець «Жирони» К. Стуані забив ще один гол, остаточно закріпивши перемогу своєї команди. Щоб продемонструвати глибину й універсальність гри, на 86-й хвилині «Жирона» зробила ще дві заміни: П. Торре замінив І. Мартіна. Після фінального свистка «Жирона» святкувала заслужену перемогу над «Альмерією». Згуртована командна робота, клінічна гра та стратегічні заміни дозволили здобути переконливу перемогу з рахунком 5:2. «Альмерія» продемонструвала яскраві моменти, але в підсумку не змогла здобути перемогу над «Жироною». Ця захоплива зустріч стала прикладом духу Ла Ліги: обидві команди продемонстрували прагнення до атаки та рішучість домогтися перемоги. Уболівальники на стадіоні Estadi Municipal de Montilivi стали свідками захопливого видовища і з нетерпінням чекають наступного поєдинку між цими грізними командами.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Жирона — Сельта, Альмерія — Лас-Пальмас.