Монако — Мец — 2:1. Чемпіонат Франції, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-22 20:00 22 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монако (Франція) і ... Монако — Мец — 2:1. Чемпіонат Франції, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

22 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монако (Франція) і Мец (Франція).

Монако - Мец - 2:1. Чемпионат Франции, 9-й тур. Обзор матча, статистикаМонако - Мец - 2:1. Чемпионат Франции, 9-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 9-й тур

Монако (Франція) — Мец (Франція) — 2:1 (1:1)
Голи: Олександр Головін (42), Олександр Головін (55) — L. Camara (4)

Предупредження: L. Camara (54), B. Tetteh (66), C. Маціма (67), J. Ндукіді (74)

Огляд матчу Монако — Мец:

У захопливому матчі Ліги 1 на стадіоні «Луї II» «Монако» здобув перемогу над «Метцем» із рахунком 2:1. За рахунку 1:1 у перерві обидві команди демонстрували неймовірну завзятість упродовж усього матчу, але в підсумку саме «Монако» здобув перемогу, забивши пізній гол. Початок матчу був стрімким і конкурентним, обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці. Метц взяв кров на 4-й хвилині, коли Л. Камара вразив ворота суперника, чим розлютив уболівальників. Однак «Монако» відповів на це потужним ударом і на 42-й хвилині зрівняв рахунок завдяки голу А. Головіна. Другий тайм розпочався зі спроб обох команд заволодіти перевагою. Тактичні заміни у складі «Монако» виявилися вирішальними: одразу після перерви М. Камара замінив М. Аклюша. Ця заміна надала нової енергії атаці «Монако», що призвело до голу вражаючого Головіна на 55-й хвилині. По ходу матчу інтенсивність гри зростала, обидві команди здійснювали фоли і отримували жовті картки. На 54-й хвилині попередження отримав гравець «Метца» Л. Камара, а на 66-й — Б. Теттех. На 67-й хвилині жовту картку отримав і гравець «Монако» К. Маціма. На 61-й хвилині «Метц» зробив кілька замін, випустивши А. Джаллоу і Ж. Асоро.

Ці заміни вдихнули нове життя в атаку, але надійна оборона «Монако» не дозволила їм реалізувати задумане. «Метц» продовжував боротися, і на 71-й хвилині зробив ще дві заміни: Л. Камара замінив А. Атту, а К. Сабалі — К. Ван Ден Керкхофа. На тлі наростаючої напруги гравець «Метца» Ж. Ндукіді отримав жовту картку на 74-й хвилині за грубе порушення правил. На 79-й і 89-й хвилинах «Монако» здійснив другу і третю заміни: Т. Мінаміно і Ф. Балогун вийшли на поле замість Е. Бен Сегіра і Е. Діопа відповідно. У відчайдушній спробі врятувати очко «Метц» на 90-й хвилині ввів у гру останню заміну — В. Бен Йеддера, щоб посилити свою атаку. Однак «Монако» вистояв і зумів здобути перемогу, незважаючи на пізній ривок гостей. Після напружених 90 хвилин пролунав фінальний свисток, що означав заслужену перемогу «Монако». Матч продемонстрував величезний талант і дух суперництва обох команд, які боролися за першість у запеклій боротьбі в Лізі 1. Коли гравці залишали поле, рев уболівальників «Монако» заповнив стадіон «Стад Луї II», святкуючи важку перемогу, яка вивела їхню команду в лідери турнірної таблиці. Цей матч, безсумнівно, запам’ятається як видовище майстерності, рішучості та пристрасті з обох сторін.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лілль — Монако, Мец — Гавр.