Аталанта — Дженоа — 2:0. Чемпіонат Італії, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-22 20:55 22 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Аталанта (Бергамо) і ... Аталанта — Дженоа — 2:0. Чемпіонат Італії, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

22 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Аталанта (Бергамо) і Дженоа (Генуя).

Аталанта - Дженоа - 2:0. Чемпионат Италии, 9-й тур. Обзор матча, статистикаАталанта - Дженоа - 2:0. Чемпионат Италии, 9-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 9-й тур

Аталанта (Бергамо) — Дженоа (Генуя) — 2:0 (0:0)
Голи: Лукман (68), Едерсон (90+5)

Попередження: Лукман (42), Р. Толої (53), A. Гудмундссон (56), Ганс Хатебур (86), Давіде Дзаппакоста (90), M. Bani (90+7)

Огляд матчу Аталанта — Дженоа:

На стадіоні «Гевісс» відбувся захопливий і насичений подіями матч Серії А між командами «Аталанта» та «Дженоа», який тримав уболівальників у напрузі. За рахунку 0:0 у перерві обидві команди були сповнені рішучості вийти з глухого кута і домогтися перемоги. Перша помітна подія в матчі відбулася на 42-й хвилині, коли гравець «Аталанти» А. Лукман отримав жовту картку. У другому таймі боротьба ще більше загострилася, обидві команди прагнули до перелому. Одразу після перерви «Аталанта» зробила першу заміну, випустивши на 46-й хвилині К. Де Кетеляре замість А. Міранчука. Матч продовжував загострюватися, і на 53-й хвилині суддя виписав ще одну жовту картку гравцеві «Аталанти» Р. Толої. На 56-й хвилині жовту картку отримав і гравець «Дженоа» А. Гудмундссон. Нарешті, на 68-й хвилині «Аталанті» вдалося прорвати оборону «Дженоа» і вийти вперед завдяки голу А. Лукмана, який спокутував свою провину, отримавши жовту картку на початку матчу. Цей гол надав грі нового заряду енергії і підняв уболівальників на ноги. У міру того як час минав, обидві команди провели стратегічні заміни, щоб зміцнити свої позиції і освіжити склади.

На 79-й хвилині «Аталанта» зробила дві заміни, замінивши А. Лукмана на М. Пасаліча і випустивши Г. Скамакку замість Л. Мюріеля. Дженоа також зробила першу заміну на 84-й хвилині, замінивши Р. Малиновського на Г. Пускаса. На 86-й хвилині, коли напруга в матчі наростала, гравець «Аталанти» Х. Хатебоер отримав жовту картку, що додало драматизму матчу. Дженоа відповіла третьою заміною на 87-й хвилині, замінивши С. Сабеллі на С. Фіні. Обидві команди продовжили вносити пізні зміни до складів, намагаючись вплинути на хід гри. На 89-й хвилині замість С. Колашинаца у складі «Аталанти» з’явився М. Руджері, а на 90-й хвилині Д. Дзаппакоста дістав жовту картку і був замінений на Х. Хатебура. В останні хвилини гри «Дженоа» зробила останню заміну, випустивши на 90-й хвилині К. Екубана замість А. Фольякко. Однак останнє слово в цьому захопливому поєдинку залишилося за «Аталантою». На останніх секундах матчу «Аталанта» оформила перемогу завдяки голу Едерсона. З рахунком 2:0 «Аталанта» здобула заслужену перемогу над «Дженоа» в цьому поєдинку Серії А на стадіоні «Гевісс». Матч продемонстрував цілеспрямованість і майстерність обох команд, ставши захопливим видовищем для вболівальників і змусивши їх з нетерпінням чекати наступної зустрічі між цими командами.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Емполі — Аталанта, Дженоа — Салернітана.