Вільярреал — Алавес — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-22 21:28 22 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Вільярреал (Іспанія) і ... Вільярреал — Алавес — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

22 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Вільярреал (Іспанія) і Алавес (Іспанія).

Вильярреал - Алавес - 1:1. Чемпионат Испании, 10-й тур. Обзор матча, статистикаВильярреал - Алавес - 1:1. Чемпионат Испании, 10-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 10-й тур

Вільярреал (Іспанія) — Алавес (Іспанія) — 1:1 (0:0)
Голи: Джерард Морено (65) — Samu (48)

Попередження: Педраса (9), Гевара (14), А. Серлот (23), A. Sivera (33), Кіко (35), A. Abqar (36), Комесанья (58), Дж. Куенка (71)

Огляд матчу Вільярреал — Алавес:

«Вільярреал» і «Алавес» зійшлися в напруженому поєдинку Ла Ліги на стадіоні «Естадіо де ла Сераміка». Обидві команди прагнули перемоги, тому матч обіцяв бути цікавим від самого початку. Перший тайм розпочався у швидкому темпі та фізичному протистоянні двох команд. Гравці обох команд прагнули зробити свій внесок у хід матчу, що призвело до шквалу жовтих карток з боку судді. На 9-й хвилині попередження отримав гравець «Вільярреала» А. Педраса, а на 14-й хвилині — гравець «Алавеса» А. Гевара. Недисциплінованість продовжилася: жовті картки отримали гравці «Вільярреала» А. Сорлот, «Алавеса» А. Сівера та А. Абкар. Попри змагальний характер матчу, жодній із команд не вдалося забити в першому таймі. У перерві рахунок залишився 0:0, що послужило приводом для напруженого другого тайму. На початку другого тайму «Алавес» вийшов уперед: на 48-й хвилині Саму забив гол. Це змусило «Вільярреал» опустити руки і почати гру у відповідь. Вільярреал зробив дві заміни поспіль на 54-й хвилині, замінивши А. Манді та А. Педрасу на А. Альтіміру та А. Морено. Ці кадрові перестановки надали команді нових сил, змусивши «Алавес» обережніше діяти в обороні.

На 65-й хвилині «Вільярреал» отримав право на штрафний після фолу в штрафному. Г. Морено вийшов на ударну позицію і впевнено реалізував пенальті, зрівнявши рахунок 1:1. Гол надав «Вільярреалу» необхідний імпульс, підстьобнувши бажання домогтися перемоги. У міру того як обидві команди боролися за перевагу, матч ставав дедалі напруженішим. Ще кілька жовтих карток отримали гравці «Вільярреала»: С. Комесана на 58-й хвилині та Х. Куенка на 71-й хвилині. Намагаючись переломити хід гри на свою користь, «Вільярреал» зробив ще дві заміни: на 74-й хвилині замість С. Комесани вийшов І. Ахомач, а на 75-й хвилині — Х. Куенка. Ахомач, а на 75-й хвилині замість Кіко — Р. Терратс. «Алавес» також зробив свої зміни, випустивши на поле свіжі сили в особі А. Соли, Н. Тенаглії. Сола, Н. Теналья, К. Гарсія, Р. Марін, А. Реббах і X. Алькаїн на 77-й, 88-й, 90-й, 90-й і 90-й хвилинах відповідно. Попри всі зусилля обох команд, до фінального свистка їм так і не вдалося забити переможний гол. Матч завершився внічию 1:1, внаслідок чого «Вільярреал» і «Алавес» набрали по одному очку. Загалом матч продемонстрував дух суперництва в Ла Лізі: обидві команди не полишали спроб домогтися перемоги. Вболівальники стали свідками захопливого поєдинку, що характеризувався тактичними битвами, наполегливою боротьбою та драматичним рівним рахунком.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Гранада — Вільярреал, Атлетіко — Алавес.