Мілан — Ювентус — 0:1. Чемпіонат Італії, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-22 23:44 22 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Мілан (Італія) і ... Мілан — Ювентус — 0:1. Чемпіонат Італії, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

22 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Мілан (Італія) і Ювентус (Турин).

Милан - Ювентус - 0:1. Чемпионат Италии, 9-й тур. Обзор матча, статистикаМилан - Ювентус - 0:1. Чемпионат Италии, 9-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 9-й тур

Мілан (Італія) — Ювентус (Турин) — 0:1 (0:0)
Голи: Локателлі (63)

Предупредження: Веа (52), T. Reijnders (61), В. Маккенні (67)

Огляд матчу Мілан — Ювентус:

На легендарному стадіоні «Джузеппе Меацца» відбувся довгоочікуваний матч Серії А між командами «Мілан» і «Ювентус». Від самого початку матчу на вболівальників очікувала напружена боротьба за найважливіші очки в турнірній таблиці. Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, обидві команди продемонстрували свою майстерність в обороні. Незважаючи на численні спроби обох сторін, рахунок у перерві так і залишився 0:0. Однак незабаром напруга матчу зросла завдяки низці подій, які надалі визначили результат гри. На 40-й хвилині «Мілан» зазнав серйозної поразки: М. Тіав отримав червону картку і залишився вдесятьох. Це дало «Ювентусу» перевагу, і він скористався цією можливістю, пішовши вперед і домінуючи у володінні м’ячем. У спробі посилити атаку «Мілан» зробив першу заміну на 43-й хвилині. Замість П. Калулу вийшов К. Пулішич, що мало надати атаці нового імпульсу. Однак «Ювентус» продовжував упевнено оборонятися, припиняючи всі шанси «Мілана» і продовжуючи вести запеклу боротьбу в півзахисті. На 52-й хвилині «Ювентус» отримав жовту картку, що стало свідченням невпинного тиску з боку «Мілана». Не заспокоївшись на цій невдачі, «Ювентус» зробив першу заміну на 56-й хвилині, замінивши Ф. Костича на А. Камб’язо. Камб’язо. Одночасно з цим М. Кін замінив Д. Влаховича, сподіваючись внести пожвавлення в гру. «Мілан» відповів своєю заміною на 60-й хвилині, ввівши в гру Й. Адлі замість Р. Крунича. Поява нових гравців додала атаці нової енергії.

На 60-й хвилині «Мілан» вирішив зробити подвійну заміну: О. Жиру замінив Л. Йовіча. Однак на 63-й хвилині гра набула драматичного оберту, коли «Ювентус» зрівняв рахунок. Гол М. Локателлі вивів «Ювентус» уперед із рахунком 1:0 і розлютив уболівальників. Тепер на «Мілан» чекала ще важча боротьба, а часу на те, щоб відігратися, було мало. У міру загострення гри гравцям обох команд були показані жовті картки. «Ювентус» отримав жовті картки на 67-й, 71-й і 72-й хвилинах, що свідчить про агресивний стиль гри. Не обійшлося і без «Мілана»: Т. Рейндерс отримав попередження на 61-й хвилині. У міру того як час минав, обидві команди робили заміни, щоб освіжити склади. На 78-й хвилині «Ювентус» ввів у гру А. Міліка замість Ф. К’єзи. Крім того, Ф. Гатті був замінений на Д. Хейсена. У відповідь «Мілан» ввів у гру Д. Калабрію замість С. К’яєра і Т. Рейндерса замість Л. Ромеро на 79-й хвилині. На 84-й хвилині «Ювентус» зробив останню заміну: Т. Веа замінив Ф. Міретті. До фінального свистка матч продовжував залишатися високооктановим, гравці обох команд викладалися на повну. В останні хвилини гри М. Аллегрі з «Ювентуса» отримав жовту картку, що підкреслило напруження суперництва між двома клубами. Коли суддя дав фінальний свисток, «Ювентус» вийшов переможцем із рахунком 1:0. Попри всі зусилля, надії «Мілана» набрати очки в цьому найважливішому матчі Серії А не виправдалися. Матч продемонстрував конкурентну природу італійського футболу і рішучість обох команд домогтися успіху в чемпіонаті.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Наполі — Мілан, Ювентус — Верона.