Ліон — Клермон — 1:2. Чемпіонат Франції, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-22 23:45 22 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ліон (Франція) і ... Ліон — Клермон — 1:2. Чемпіонат Франції, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

22 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ліон (Франція) і Клермон (Франція).

Лион - Клермон - 1:2. Чемпионат Франции, 9-й тур. Обзор матча, статистикаЛион - Клермон - 1:2. Чемпионат Франции, 9-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 9-й тур

Ліон (Франція) — Клермон (Франція) — 1:2 (0:2)
Голи: Флоран Ож’є (52) — М. Сарачевіч (10), Йоханн Магнін (35)

Попередження: Ловрен (19), Гастьєн (22), Енріке (32), Флоран Ож’є (45+1), Толіссо (67), Аліду Сейду (86), П. Гастьєн (87)

Огляд матчу Ліон — Клермон:

Ліон — Клермон Фут: Запекла битва на полі У захопливому матчі Ліги 1 на легендарному стадіоні «Groupama» зустрілися «Ліон» і «Клермон Фут». Гра подарувала вболівальникам напружені та насичені подіями 90 хвилин, які до самого кінця тримали глядачів у напрузі. За несподіваного рахунку 0:2 на користь «Клермон Фут» у перерві гра була далека від завершення. Перший тайм почався ударно: на 10-й хвилині гравець «Клермон Фут» Мухаммед Шам забив гол, вивівши свою команду вперед. На 19-й хвилині жовту картку отримав гравець «Ліона» Д. Ловрен, що ще більше посилило напругу на полі. На 22-й хвилині жовту картку отримав і гравець «Клермон Фут» Ж. Гастьєн. У міру того як час минав, невдоволення «Ліона» зростало, і на 32-й хвилині Енріке отримав жовту картку. Однак «Клермон Фут» ще не закінчив, і на 35-й хвилині Ю. Маньїн забив гол, ще більше збільшивши свою перевагу. Перший тайм закінчився тим, що на 45-й хвилині жовту картку отримав гравець «Клермон Фут» Ф. Ож’є, що дало привід для захопливого другого тайму. Початок другого тайму приніс «Ліону» проблиск надії. На 52-й хвилині сталося нещастя: гравець «Ліона» Ф. Ож’є забив гол у власні ворота, принісши господарям перше очко. Але навіть незважаючи на цю невдачу, «Ліон» пішов уперед, бажаючи вирівняти становище. На 67-й хвилині Толіссо отримав жовту картку, продемонструвавши рішучість команди.

Обидві команди провели заміни, намагаючись змінити хід гри, і на 68-й хвилині «Ліон» ввів у гру Джефіньо. Клермон Фут відповів першою заміною на тій же хвилині, замінивши Й. Маньїна на Х. Кейту. Маньїна на Х. Кейту. На цьому заміни не закінчилися, і обидві команди вирішили внести тактичні зміни. На 69-й хвилині у складі «Клермон Фут» з’явилися М. Гоналонс і Е. Рашані, а на 83-й хвилині «Ліон» замінив Енріке на С. Кумбеді. У заключні п’ять хвилин матчу, коли напруга досягла свого апогею, почався шквал жовтих карток. Гравці «Клермон Фут» А. Сейду і П. Гастьєн отримали жовті картки на 86-й і 87-й хвилинах відповідно. У суддівській книжці також опинилися гравці «Ліона» Ж. О’Браєн і «Клермон Фут» Е. Рашані та М. Діау. Час минав, а напруга на полі залишалася високою, і обидві команди відчайдушно прагнули перемоги. Попри всі зусилля «Ліона», «Клермон Фут» вистояв, відстояв свою перевагу і здобув вражаючу перемогу з рахунком 2:1 на домашній арені «Ліона». Обидві команди продемонстрували виняткову майстерність і рішучість, створивши незабутнє видовище для вболівальників. Перемога команди «Клермон Фут» продемонструвала її потенціал, адже вона продовжує дивувати суперників у чемпіонаті. З іншого боку, «Ліон», безсумнівно, розчарований своєю грою, але він використає цей матч як урок і буде прагнути до вдосконалення в наступних матчах. Футбольні вболівальники всього світу можуть тільки очікувати нових захоплюючих зустрічей, подібних до цієї, у міру продовження сезону Ліги 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Марсель — Ліон, Клермон — Ніцца.