Мічел: «Голи Довбика дозволили нам видихнути з полегшенням»

2023-10-24 05:37 Головний тренер «Жирони» Мічел Санчес прокоментував перемогу своєї команди у непростому поєдинку проти «Альмерії». Мічел, Getty ... Мічел: «Голи Довбика дозволили нам видихнути з полегшенням»

Головний тренер «Жирони» Мічел Санчес прокоментував перемогу своєї команди у непростому поєдинку проти «Альмерії».

Мічел, Getty Images

— На стартових хвилинах зустрічі ми втратили концентрацію. Перші хвилини були жахливими, і ми не можемо собі такого дозволити. Рахунок 1:2 дозволив нам повернутися в гру та згодом відігратися після 0:2. Потім голи Довбика дозволили нам зітхнути з полегшенням.

Я сказав гравцям, що у мене немає скарг щодо нападу. Ми можемо створювати проблеми будь-якому супернику, оскільки маємо багато ресурсів. Якщо ми зможемо сконцентруватися під тиском після поразки, виграємо навіть більше.

Мета «Жирони» полягає в тому, щоб забезпечити собі місце в Ла Лізі на наступний сезон якнайшвидше. Сподіваюся, ми піднімемо рівень, як тільки можливо, але нам складно набирати очки. Моя мета полягає в тому, щоб команда зрозуміла, що саме плідна робота день у день принесе нам успі, — сказав Мічел Санчес.

Додамо, що після 10 турів «Жирона» займає другу сходинку, маючи у своєму активі 25 залікових пунктів.

24.10.2023, 05:37