Удінезе — Лечче — 1:1. Чемпіонат Італії, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-23 21:27 23 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Удінезе (Італія) і ... Удінезе — Лечче — 1:1. Чемпіонат Італії, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

23 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Удінезе (Італія) і Лечче (Італія).

Удинезе - Лечче - 1:1. Чемпионат Италии, 9-й тур. Обзор матча, статистикаУдинезе - Лечче - 1:1. Чемпионат Италии, 9-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 9-й тур

Удінезе (Італія) — Лечче (Італія) — 1:1 (0:0)
Голи: F. Thauvin (49) — R. Piccoli (83)

Попередження: C. Kabasele (5), Ю. Рамадані (34), Понграчич (72), Федеріко Баширотто (72), P. Dorgu (75), F. Thauvin (77), Валентин Гендрі (84), Ебоселе (90+1)

Огляд матчу Удінезе — Лечче:

Футбольний матч між командами «Удінезе» і «Лечче» на стадіоні «Дачія Арена» завершився внічию 1:1. Обидві команди показали сильні результати, але в підсумку не змогли домогтися перемоги. У першому таймі обидві команди не могли влучити у площину воріт. Незважаючи на те, що удари по воротах були, воротарям і захисникам вдавалося тримати удар. На 5-й хвилині жовту картку отримав гравець «Удінезе» К. Кабаселе, а на 34-й хвилині — гравець «Лечче» Ю. Рамадані. На початку другого тайму «Удінезе» зробив заміну: на 46-й хвилині замість Ф. Ебоселе з’явився Ж. Феррейра. Лише через три хвилини «Удінезе» було призначено пенальті, який успішно реалізував Ф. Товен, вивівши свою команду вперед на 49-й хвилині. У відповідь на це «Лечче» зробив першу заміну на 67-й хвилині: Р. Удін замінив Л. Банду. Потім відбулася ще одна заміна — на тій самій хвилині А. Галло замінив П. Доргу.

Однак на 72-й хвилині жовті картки отримали М. Понграчич і Ф. Баскіротто, а на 75-й хвилині — П. Доргу. Удінезе також зробив кілька замін: на 76-й хвилині І. Успіх замінив Л. Лукку, а Р. Перейра — М. Пайєро. Лечче відповів ще двома замінами, замінивши на 77-й хвилині Г. Стрефецца на Н. Сансоне і Н. Крстовича на Р. Пікколі. На 80-й хвилині Лечче здійснив останню заміну: М. Каба вийшов замість Х. Гонсалеса. Лише за три хвилини «Лечче» вдалося зрівняти рахунок завдяки голу Р. Пікколі на 83-й хвилині. Пікколі на 83-й хвилині. На 84-й хвилині жовту картку отримав гравець «Лечче» В. Жандрі, а на 90-й хвилині — гравці «Удінезе» Ф. Ебоселе та Х. Камара. На 90-й хвилині «Удінезе» зробив останню заміну, замінивши Х. Камару на Дж. Земуру. Незважаючи на всі зусилля обох команд, матч закінчився внічию 1:1, внаслідок чого команди розділили очки. Матч між командами «Удінезе» і «Лечче» пройшов у напруженій боротьбі, обидві команди виклалися на повну. Удінезе повів у рахунку з пенальті, але Лечче відбився і зумів врятувати очко за рахунок пізнього голу. У майбутніх матчах обидві команди будуть прагнути розвинути успіх.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Монца — Удінезе, Лечче — Торіно.