Валенсія — Кадіс — 2:0. Чемпіонат Іспанії, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-23 23:55 23 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Валенсія (Іспанія) і ... Валенсія — Кадіс — 2:0. Чемпіонат Іспанії, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

23 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Валенсія (Іспанія) і Кадіс (Іспанія).

Валенсия - Кадис - 2:0. Чемпионат Испании, 10-й тур. Обзор матча, статистикаВаленсия - Кадис - 2:0. Чемпионат Испании, 10-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 10-й тур

Валенсія (Іспанія) — Кадіс (Іспанія) — 2:0 (2:0)
Голи: Гайя (4), Хьюго Дуро (25)

Предупредження: Лукас Пірес (68), Фалі (70)

Огляд матчу Валенсія — Кадіс:

«Валенсія» здобула переконливу перемогу над «Кадісом» із рахунком 2:0 у матчі Ла Ліги «Валенсія» приймала «Кадіс» у захопливому поєдинку Ла Ліги на легендарному стадіоні «Месталья». Обидві команди прагнули здобути надважливу перемогу: «Валенсія» — піднятися вгору турнірною таблицею, а «Кадіс» — набрати три очки, щоб віддалитися від зони вильоту. Початок матчу був напруженим, і «Валенсії» не знадобилося багато часу, щоб відкрити рахунок на табло. Уже на 4-й хвилині лівий захисник Хосе Гайя вразив ворота суперника і вивів свою команду вперед. На 22-й хвилині захисник Рауль Наварро отримав червону картку, і «Кадіс» опинився в чисельній меншості протягом більшої частини матчу. Попри те, що «Кадіс» залишився вдесятьох, «Валенсія» скористалася перевагою в один м’яч і на 25-й хвилині збільшила свою перевагу. Уго Дуро, продемонструвавши свою майстерність, подвоїв перевагу «Валенсії» та вивів її в лідери перед перервою. На початку другого тайму «Кадіс» зробив дві заміни, намагаючись змінити хід гри. Замість Алехандро Фернандеса та Лукаса Піреса в гру були введені Ісаак Алехо та Хайро Мере відповідно. Ці зміни привнесли свіжі сили в гру «Кадіса», але пробити надійну оборону «Валенсії» все одно не вдалося. Матч продовжував залишатися напруженим, обидві команди прагнули голу. На 68-й хвилині Лукас Пірес, гравець «Кадіса», отримав жовту картку, що підкреслює запеклий характер поєдинку.

На 70-й та 90-й хвилинах жовті картки отримали гравці «Кадіса» Фалі та Рауль Собріно відповідно, що додало драматизму на полі. На 75-й хвилині «Валенсія», не змирившись зі своєю перевагою, зробила кілька замін. Роман Яремчук і Дідак Фульк’є вийшли замість Уго Дуро і Тьєррі Коррейї, демонструючи бажання зберегти контроль над грою. Кадіс у пошуках порятунку зробив дві заміни на 65-й хвилині. Мігель Гомес і Альваро Марті замінили Сальві Гвардіолу та Карлоса Рамоса, намагаючись знайти переломний момент. Однак оборона «Валенсії» вистояла, позбавивши «Кадіс» шансів на порятунок. Ближче до кінця матчу обидві команди провели чергові зміни у складах. На 78-й хвилині Кадіс замість Рауля Собріно вийшов Гонсало Ескаланте, а на 84-й хвилині «Валенсія» замість Перейри Гозальбеса та Даніеля Лопеса ввела в гру Франсіско Переса та Уго Гонсалеса. В останні хвилини гри Рауль Собріно отримав жовту картку, що посилило розчарування Кадіса. У підсумку оборона «Валенсії» вистояла, не дозволивши «Кадісу» забити навіть за переваги в один м’яч. Матч закінчився з рахунком 2:0 на користь «Валенсії», яка відсвяткувала заслужену перемогу вдома, набравши три важливі очки у своєму прагненні піднятися в турнірній таблиці Ла Ліги. «Кадіс», попри всі зусилля, не зміг подолати ранню невдачу, пов’язану з червоною карткою, і зазнав прикрої поразки. Цей поєдинок, що проходив у високому темпі, продемонстрував конкурентну природу футболу Ла Ліги і подарував уболівальникам захоплююче видовище. Обидві команди можуть винести цінні уроки і постаратися відігратися в майбутніх матчах, причому «Валенсія» буде сповнена впевненості у своїх силах, а «Кадіс» прагнутиме спокутувати свою провину.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Атлетик — Валенсія, Кадіс — Севілья.