Тоттенгем — Фулгем — 2:0. Чемпіонат Англії, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-23 23:57 23 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Тоттенгем (Лондон) і ... Тоттенгем — Фулгем — 2:0. Чемпіонат Англії, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

23 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Тоттенгем (Лондон) і Фулгем (Англія).

Тоттенхэм - Фулхэм - 2:0. Чемпионат Англии, 9-й тур. Обзор матча, статистикаТоттенхэм - Фулхэм - 2:0. Чемпионат Англии, 9-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 9-й тур

Тоттенгем (Лондон) — Фулгем (Англія) — 2:0 (1:0)
Голи: Сон Хин Мін (36), Меддісон (54)

Предупредження: П. Хойбйорг (35)

Огляд матчу Тоттенгем — Фулгем:

«Тоттенгем Готспур» здобув упевнену перемогу над «Фулгемом» із рахунком 2:0 у матчі Прем’єр-Ліги, що пройшов на стадіоні «Тоттенгем Готспур». Матч почався для «Тоттенхема» вдало: на 36-й хвилині Сон Хин-Мін вивів команду вперед. Перед цим на 35-й хвилині жовту картку отримав гравець «Тоттенхема» П’єр-Еміль Гойбйорг, що свідчить про конкурентний характер матчу. Проте, саме гол Сона вивів «Тоттенгем» у лідери перед перервою. На початку другого тайму «Фулгем» зробив дві швидкі заміни, намагаючись змінити динаміку гри. На 46-й хвилині Карлос Вінісіус і А. Перейра вийшли замість Р. Хіменеса та А. Івобі відповідно. Спроби «Фулхема» переломити хід гри були зведені нанівець, коли на 54-й хвилині Джеймс Медісон із «Тоттенхема» зробив рахунок 2:0. Незабаром після голу Меддісона «Тоттенгем» також зробив дві заміни: Д. Удогі замінив Емерсона Рояля на 56-й хвилині, а П. М. Сарр вийшов замість О. Скіппа на 62-й хвилині.

У відповідь «Фулгем» зробив заміну, замінивши на тій же хвилині Б. Де Кордова-Ріда на Х. Вілсона. Матч тривав з великою кількістю замін з боку обох команд. На 72-й хвилині «Фулгем» зробив ще дві заміни, випустивши С. Лукіча замість Х. Ріда, а на 81-й хвилині «Тоттенгем» зробив третю заміну: Річарлісон замінив Б. Джонсона. На 82-й хвилині «Тоттенгем» зробив подвійну заміну: Сон Хин Мін замінив Г. Ло Сельсо, а Дж. Меддісон поступився місцем А. Велізу. На 82-й хвилині «Фулгем» також зробив пізню заміну: Дж. Палхінья замінив Т. Кейрні. Час минав, напруга гри залишалася високою, і на 85-й хвилині гравець «Тоттенхема» Г. Вікаріо отримав жовту картку. Незважаючи на всі зусилля, «Фулгем» так і не зміг пробити оборону «Тоттенхема», внаслідок чого господарі поля здобули перемогу з рахунком 2:0. Перемога зробила «Тоттенгем Готспур» ще на один крок ближче до досягнення своїх цілей у Прем’єр-лізі, в той час як «Фулгем» буде розчарований результатом.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кр-л Пелас — Тоттенгем, Брайтон — Фулгем.