Роман Яремчук забив за «Валенсії», але його гол не було зараховано (ВІДЕО)

2023-10-24 09:34 Форвард збірної України Роман Яремчук, який у перший день вересня перейшов на правах оренди з бельгійського ... Роман Яремчук забив за «Валенсії», але його гол не було зараховано (ВІДЕО)

Форвард збірної України Роман Яремчук, який у перший день вересня перейшов на правах оренди з бельгійського «Брюгге» до іспанської «Валенсії», учора провів черговий матч за свій нинішній клуб.

Роман Яремчук

27-річний футболіст вийшов на заміну на 75-й хвилині зустрічі з «Кадісом» у 10-му турі чемпіонату Іспанії, а за три хвилини навіть зумів ударом головою відправити м’яч у ворота суперника, але цей гол не був зарахований через офсайд, у якому опинився український форвард.

Чемпіонат Іспанії. 10-й тур

«Валенсія» — «Кадіс» — 2:0 (2:0)
Голи: Гайя (4), Дуро (25)

«Валенсія»: Мамардашвілі, Тьєррі Коррейя (Фульк’є, 75), Габріел Пауліста, Москера, Гайя, Пепелу, Амалла (Гільямон, 65), Франсіско Перес (Госальбес, 84), Герра, Дуро (Яремчук, 75), Дієго Лопес (Уго Гонсалес, 84).

Додамо, що з моменту переходу до «Валенсії» Яремчук взяв участь у чотирьох матчах цього клубу, але результативними діями він поки що не відзначився.