Інтер — Зальцбург — 2:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-10-24 21:39 24 жовтня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Інтер (Мілан) і Зальцбург (Австрія). ... Інтер — Зальцбург — 2:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

24 жовтня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Інтер (Мілан) і Зальцбург (Австрія).

Интер - Зальцбург - 2:1. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаИнтер - Зальцбург - 2:1. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Інтер (Мілан) — Зальцбург (Австрія) — 2:1 (1:0)
Голи: А. Санчес (19), Чалханоглу (64) — O. Глух (57)

Попередження: R. Simic (23), Мхітарян (28), Лукас Гурна-Дуат (29)

Огляд матчу Інтер — Зальцбург:

У захопливому матчі Ліги чемпіонів УЄФА, що відбувся на легендарному стадіоні «Джузеппе Меацца», «Інтер» здобув перемогу над «Ред Булл Зальцбург». Рахунок 1:0 у перерві змінився рахунком 2:1 в основний час матчу, оскільки обидві команди боролися за першість на полі. Початок матчу було покладено на 19-й хвилині, коли А. Санчес переламав ситуацію, забивши гол, який привів глядачів у захват. Здавалося, що «Інтер», отримавши перевагу в рахунку, домінуватиме в матчі. Однак «Ред Булл Зальцбург» був сповнений рішучості вирівняти становище. По ходу гри напруга зростала, що призвело до шквалу жовтих карток. На 23-й хвилині жовту картку отримав гравець «Ред Булл Зальцбург» Р. Сіміч, а ще через п’ять хвилин — гравець «Інтера» Х. Мхітарян. Вкотре терпіння судді було випробувано, коли на 29-й хвилині жовту картку отримав Л. Гурна-Дуат із «Ред Булл Зальцбург». Перед самою перервою гравець «Ред Булл Зальцбурга» Г. Штрубер отримав жовту картку, що ще більше загострило атмосферу гри. За напругою було видно, що обидві команди повністю налаштовані на перемогу. Другий тайм розпочався із заміни: на 46-й хвилині гравець «Інтера» Х. Мхітарян змінив Н. Бареллу. Незабаром, на 57-й хвилині, «Ред Булл Зальцбург» зрівняв рахунок завдяки голу О. Глуха.

На 64-й хвилині у ворота «Інтера» було призначено пенальті, і Х. Калханоглу вийшов на ударну позицію. Кальханоглу спокійно реалізував пенальті, повернувши «Інтеру» перевагу і викликавши тріумф уболівальників господарів. За рахунку 2:1 на користь «Інтера» обидві команди здійснили низку замін, щоб привнести свіжі сили і тактичні зміни у свої склади. У спробі відігратися «Ред Булл Зальцбург» зробив три заміни на 72-й хвилині: П. Ратков, М. К’єргаард і М. Бідструп. У складі «Інтера» також відбулися зміни: на 65-й хвилині замість Д. Дамфріса і М. Турама з’явилися Д. Дамфріс і М. Турам відповідно. Ближче до кульмінації матчу на 81-й хвилині гол Л. Мартінеса було визнано не зарахованим через положення «поза грою». «Ред Булл Зальцбург» почав посилену атаку, але захист «Інтера» вистояв, не дозволивши «Інтеру» піти у відрив. На останніх хвилинах обидві команди продовжували робити заміни, намагаючись або зберегти свою перевагу, або відігратися. У підсумку «Інтер» здобув перемогу і завоював цінні три очки. Ця захоплююча зустріч між «Інтером» і «Ред Булл Зальцбургом» продемонструвала справжній дух Ліги чемпіонів УЄФА. Завдяки чудовим голам, напруженій боротьбі та стратегічним замінам уболівальники з нетерпінням чекали наступних матчів у цьому престижному змаганні.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Зальцбург — Інтер, Зальцбург — Інтер.