Ланс — ПСВ Ейндховен — 1:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-10-24 23:53 24 жовтня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Ланс (Франція) і ПСВ Ейндховен ... Ланс — ПСВ Ейндховен — 1:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

24 жовтня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Ланс (Франція) і ПСВ Ейндховен (Нідерланди).

Ланс - ПСВ Эйндховен - 1:1. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаЛанс - ПСВ Эйндховен - 1:1. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Ланс (Франція) — ПСВ Ейндховен (Нідерланди) — 1:1 (0:0)
Голи: Сепе Ельє Вахі (65) — Дж. Бакайоко (55)

Предупредження: Рамальо (30), Менді (52), O. Boscagli (70)

Огляд матчу Ланс — ПСВ Ейндховен:

У напруженому поєдинку Ліги чемпіонів УЄФА на стадіоні «Боллерт-Делеліс» зійшлися команди «Ланс» і «ПСВ Ейндховен». Перший тайм розпочався з оборонних дій обох команд, унаслідок чого 45 хвилин гри минули без забитих голів. Проте, гра була далеко не нудною, обидві команди показали сильну боротьбу. На 30-й хвилині гравець ПСВ Ейндховен А. Рамальо отримав жовту картку, що задало тон напруженій боротьбі. Напруга продовжувала наростати, коли на 52-й хвилині жовту картку отримав гравець «Ленса» Н. Менді. Перелом настав на 55-й хвилині, коли гравець «ПСВ Ейндховен» Ж. Бакайоко переправив м’яч у сітку, забезпечивши своїй команді перевагу. Голландці недовго святкували перемогу, але втримати перевагу не змогли, і на 63-й хвилині «Ленс» зробив низку важливих замін, випустивши на поле А. Фульгіні та А. Токайоко. Фульгіні та А. Томассона. Цей хід виявився ефективним, оскільки на 65-й хвилині Е. Вахі з «Ленса» відповів блискучим голом, зрівнявши рахунок і піднявши вболівальників на ноги. Напруга матчу тривала, і на 70-й хвилині О. Боскальї з «ПСВ Ейндховен» отримав жовту картку.

Гра загострилася, обидві команди боролися за перевагу, а «ПСВ Ейндховен», намагаючись переломити хід зустрічі, здійснив заміни. На 71-й хвилині замість І. Сайбарі вийшов М. Тіллман, а на 82-й хвилині Х. Лосано замінив Й. Вертессена. Вертессена на 82-й хвилині. Тактичні зміни були спрямовані на привнесення нової енергії та креативності в атакувальну гру, а «Ленс», навпаки, замінив ключових гравців, щоб іще більше укріпити оборону та зберегти атакувальну загрозу. На 64-й хвилині Ф. Сотока замінив В. Саїда, на 82-й хвилині Д. Мачадо замінив М. Хайдару, а на 72-й хвилині Е. Вахі звільнив місце для М. Гілавоги. Ближче до кінця матчу емоції були на межі. На 90-й хвилині обидві команди отримали жовті картки. Попередження отримали гравці ПСВ Ейндховен Р. Пепі та «Ленса» С. Абдул Самед, що відображає напруження гри. Пролунав фінальний свисток, і матч завершився внічию 1:1. І «Ленс», і «ПСВ Ейндховен» продемонстрували свою майстерність і рішучість упродовж усього матчу, і вболівальники з нетерпінням чекали наступної зустрічі. Цей поєдинок Ліги чемпіонів УЄФА на стадіоні «Боллаерт-Делеліс» продемонстрував дух суперництва і талант обох команд. Попри всі зусилля, жодна з команд не змогла здобути перемогу, набравши по одному цінному очку на груповому етапі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: ПСВ Ейндховен — Ланс, ПСВ Ейндховен — Ланс.