Брага — Реал — 1:2. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-10-24 23:54 24 жовтня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Брага (Португалія) і Реал (Мадрид). ... Брага — Реал — 1:2. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

24 жовтня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Брага (Португалія) і Реал (Мадрид).

Брага - Реал - 1:2. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаБрага - Реал - 1:2. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Брага (Португалія) — Реал (Мадрид) — 1:2 (0:1)
Голи: Альваро Джало (63) — Rodrygo (16), (61)

Предупредження: Камавінга (72)

Огляд матчу Брага — Реал:

Захоплюючий поєдинок між командами «Брага» і «Реал Мадрид» у Лізі чемпіонів УЄФА У захопливому поєдинку на стадіоні «Естадіо Муніципаль де Брага» команда «Брага» змагалася з могутнім мадридським «Реалом» у довгоочікуваному матчі Ліги чемпіонів УЄФА. Цей поєдинок продемонстрував талант і цілеспрямованість обох команд, і «Реал» переміг із мінімальною перевагою. У перерві рахунок був 0:1 на користь іспанських гігантів, але «Брага» мужньо чинила опір і в підсумку поступилася з рахунком 1:2. Початок матчу пройшов із неабияким ентузіазмом та енергією, адже обидві команди прагнули довести свою перевагу на полі. Мадридський «Реал» відкрив рахунок уже на 16-й хвилині, коли Родріго вразив ворота своєї команди. Бразильський нападник продемонстрував свою майстерність у завершенні гри, залишивши захист «Браги» приголомшеним. Надалі «Реал» продовжував атакувати, невпинно йдучи вперед у пошуках чергового голу. А «Брага», навпаки, проявляла стійкість і рішучість, захищаючи свої ворота з максимальною самовіддачею. Попри всі зусилля, на 61-й хвилині «Реалу» вдалося подвоїти свою перевагу, коли Дж. Беллінгем переправив м’яч у сітку воріт господарів. Однак «Брага», не розгубившись, дала потужну відсіч і вже за дві хвилини зуміла відігратися. А. Джало продемонстрував свою майстерність забивання м’яча потужним ударом, перегравши воротаря «Реала», і відродив надію господарів та їхніх уболівальників. Прагнучи переломити хід гри, обидві команди зробили важливі заміни.

У складі «Браги» на 66-й хвилині замість Бруми з’явився Вітор Карвальо, а замість А. Руїса — С. Банза. Ці заміни надали нового імпульсу грі команди, але зрівняти рахунок не вдалося. Мадридський «Реал», вирішивши зберегти свою перевагу, зробив першу заміну, замінивши Родріго, який забив гол, на 71-й хвилині на А. Чуамені. Однак напруга зросла, коли на 72-й хвилині Е. Камавінга отримав жовту картку за необережну атаку, додавши драматизму і без того напруженому матчу. Прагнучи закріпити перемогу, «Реал» зробив ще одну заміну, замінивши на 75-й хвилині Ф. Гарсію на Ф. Менді. Команда «Брага» також спробувала переломити хід матчу на свою користь, ввівши на 73-й хвилині замість Д. Фонсеки Ж. Мендеша. Розуміючи, що час спливає, «Брага» зробила останню заміну на 78-й хвилині, замінивши Ж. Моутінью на Аль Мусраті. Кульмінація гри настала в останні хвилини, коли «Реал» зробив третю заміну: на 89-й хвилині Дж. Беллінгем замінив Лукаса. На останній хвилині матчу Н. Фернандес із «Реала» отримав жовту картку, що свідчить про інтенсивність і фізичне напруження матчу. У підсумку «Реал» вийшов переможцем, а «Брага» продемонструвала свій потенціал і гідно билася з одним із грандів європейського футболу. Цей матч став підтвердженням того, що Ліга чемпіонів УЄФА — це захоплююче і якісне видовище для футбольних уболівальників усього світу. Обидві команди можуть пишатися своєю грою, а любителі футболу з нетерпінням чекають нових захопливих поєдинків у майбутньому.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Реал — Брага, Реал — Брага.