Уніон — Наполі — 0:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-10-24 23:55 24 жовтня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Уніон (Берлін) і Наполі (Неаполь). ... Уніон — Наполі — 0:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

24 жовтня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Уніон (Берлін) і Наполі (Неаполь).

Унион - Наполи - 0:1. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаУнион - Наполи - 0:1. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Уніон (Берлін) — Наполі (Неаполь) — 0:1 (0:0)
Голи: Г. Распадорі (65)

Попередження: Тріммель (10), Амір Рахмані (17), Р. Госенс (51), Дж. Хаберер (54)

Огляд матчу Уніон — Наполі:

У захопливому поєдинку Ліги чемпіонів УЄФА берлінський «Уніон» зустрівся з «Наполі» на легендарному берлінському «Олімпіаштадіоні». Довгоочікуваний матч закінчився з мінімальним рахунком 0:1 на користь «Наполі», залишивши вболівальників на полі розчарованими. Початок гри ознаменувався тим, що обидві команди продемонстрували свою рішучість і майстерність. На 10-й хвилині жовту картку отримав гравець «Уніон Берлін» К. Тріммель, а на 17-й хвилині — гравець «Наполі» А. Ррахмані, оскільки суддя продовжував контролювати агресивну гру на полі. Перша половина матчу пройшла в напруженій боротьбі, обидві сторони створили безліч моментів, але не змогли забити у свої ворота. Рахунок 0:0 у перерві відобразив рівновагу в грі та дисципліновану оборону обох команд. На початку другого тайму «Наполі» зробив вирішальну заміну на 46-й хвилині, випустивши замість Е. Ельмаса Х. Кахусте. Це тактичне рішення додало атаці «Наполі» нових сил і змусило «Уніон Берлін» відійти назад. На 51-й хвилині гравець «Уніон Берлін» Р. Госенс отримав жовту картку, що посилило напругу на полі. Однак уже через три хвилини його приклад наслідував гравець берлінського «Уніона» Й. Габерер, який отримав другу жовту картку і був вилучений з поля.

На 65-й хвилині «Наполі» остаточно забив гол у ворота Г. Распадорі, чим викликав бурхливу радість уболівальників. Берлінський «Уніон» почав боротися з омолодженим «Наполі», і на 70-й хвилині «Уніон» здійснив три швидкі заміни — Б. Ааронсон, Д. Д. Фофана та Р. Хедіра вийшли на заміну, щоб надати свіжості та творчої іскри. «Наполі» також зробив тактичні зміни, замінивши на 71-й хвилині Г. Распадорі та М. Руї на Г. Сімеоне та М. Олівера. У той час як час минав, берлінський «Уніон» відчайдушно шукав можливість зрівняти рахунок, обрушивши на суперника шквал атак. У заключній стадії гри обидві команди провели чергові заміни. На 79-й хвилині у складі «Уніон Берліна» з’явилися Д. Доехі та Й. Габерер, а на 81-й хвилині «Наполі» ввів у гру М. Політано замість Й. Ліндстрема. Ближче до кінця матчу «Наполі» вирішив посилити оборону, замінивши на 89-й хвилині К. Кварацхелія на Л. Остігарда. Попри всі зусилля берлінського «Уніона», «Наполі» зумів утримати перевагу і здобути важку перемогу. Поєдинок між берлінським «Уніоном» і «Наполі» продемонстрував усю інтенсивність і конкурентність Ліги чемпіонів УЄФА. Попри те, що «Уніон Берлін» мужньо бився, у підсумку вирішальним виявився клінічний фініш «Наполі». Обидві команди продемонстрували свою пристрасть до спорту, і вболівальники з нетерпінням очікують на наступну главу престижного змагання.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Наполі — Уніон, Наполі — Уніон.