Ман.Юнайтед — Копенгаген — 1:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-10-24 23:58 24 жовтня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Ман.Юнайтед (Англія) і Копенгаген (Данія). ... Ман.Юнайтед — Копенгаген — 1:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

24 жовтня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Ман.Юнайтед (Англія) і Копенгаген (Данія).

Ман.Юнайтед - Копенгаген - 1:0. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаМан.Юнайтед - Копенгаген - 1:0. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Ман.Юнайтед (Англія) — Копенгаген (Данія) — 1:0 (0:0)
Голи: Гаррі Магуайр (72)

Попередження: Bruno Fernandes (80), Мактоміней (90+5)

Огляд матчу Ман.Юнайтед — Копенгаген:

«Манчестер Юнайтед» приймав на «Олд Траффорд» ФК «Копенгаген» у захопливому матчі Ліги чемпіонів УЄФА. Матч закінчився з рахунком 1:0 на користь «Манчестер Юнайтед», але не відразу. У перерві команди пішли в роздягальні, і рахунок був рівним — 0:0. У першому таймі обидві команди створювали моменти, але жодна з них не змогла влучити у площину воріт. Другий тайм почався зі шквалу замін у складі «Манчестер Юнайтед». На 46-й хвилині замість К. Еріксена у складі «Манчестер Юнайтед» з’явився С. Амрабат. Ця зміна додала команді нових сил, і Амрабат розраховував одразу ж вплинути на хід гри. На 63-й хвилині «Манчестер Юнайтед» зробив ще дві заміни. С. Регуйлон був замінений на В. Лінделофа, а Антоні вийшов замість А. Гарнача. Ці заміни виявилися вкрай важливими, оскільки «Манчестер Юнайтед» став більше володіти м’ячем і чинити тиск на оборону «Копенгагена». На 72-й хвилині «Манчестер Юнайтед» все-таки домігся успіху, забивши гол Х. Магуайра. Центральний захисник піднявся вище за всіх, виконуючи кутовий удар, і вколотив м’яч у сітку. На 76-й хвилині стадіон сколихнувся від радості: «Манчестер Юнайтед», вирішивши не йти з порожніми руками, зробив дві заміни у складі «Копенгагена». В. Клаессон вийшов замість О. Оскарссона, а Е. Джелерт замінив К. Соренсена. Ці заміни явно свідчили про намір «Манчестер Юнайтед» іти вперед у пошуках рівного рахунку.

Однак оборона «Манчестер Юнайтед» тримала оборону, і напруга на полі стала наростати. На 80-й хвилині Б. Фернандеш отримав жовту картку, що ще більше посилило напругу між командами. У міру того як час минав, обидві команди зробили нові заміни, щоб освіжити свої склади. На 85-й хвилині «Копенгаген» ввів у гру Д. Гонкальвеса, який замінив Я. Ларссона. Невдовзі після цього «Манчестер Юнайтед» ввів у гру Р. Хойлунда замість А. Марсьяля. На останніх хвилинах матчу «Копенгаген» зробив останню заміну: замість О. Хойлунда вийшов Е. Ачурі. Напруга на полі досягла свого піку, і на 90-й хвилині жовту картку отримав гравець «Манчестер Юнайтед» С. Мактоміней. В останній спробі врятувати нічию «Копенгагену» було призначено пенальті на 90-й хвилині. Однак Й. Ларссон не зміг реалізувати пенальті, і «Манчестер Юнайтед» зітхнув із полегшенням. Пролунав фінальний свисток, і «Манчестер Юнайтед» відсвяткував свою важку перемогу на «Олд Траффорд». Попри те, що рахунок, можливо, не відобразив напруженого характеру матчу, «Манчестер Юнайтед» буде задоволений своєю грою і перемогою. ФК «Копенгаген» же, попри поразку, може пишатися своєю грою. Загалом, це був незабутній вечір футболу на «Олд Траффорд», де обидві команди продемонстрували свою майстерність та рішучість. Ліга чемпіонів УЄФА не перестає радувати захоплюючими поєдинками, і цей матч не став винятком.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Копенгаген — Ман.Юнайтед, Копенгаген — Ман.Юнайтед.