Магуайр присвятив свій переможний гол «Копенгагену» Боббі Чарлтону

2023-10-25 19:01 Гол захисника «Манчестер Юнайтед» Гаррі Магуайра приніс перемогу команді у матчі групового етапу Ліги чемпіонів проти ... Магуайр присвятив свій переможний гол «Копенгагену» Боббі Чарлтону

Гол захисника «Манчестер Юнайтед» Гаррі Магуайра приніс перемогу команді у матчі групового етапу Ліги чемпіонів проти «Копенгагена» (1:0).

Гаррі Магуайр і Андре Онана, Getty Images

«Це повинно було статися.. Ми мали виграти цю гру, яку присвячуємо Боббі Чарлтону та його родині. Це був важкий тиждень для нас, втрата сера Боббі вплинула на роздягальну команди. Я дуже радий, що ми змогли перемогти сьогодні.

Ми повинні бути більш чіткими, у нас було багато контратак, і ми не дали шансів супернику у другому таймі. Перший тайм був справді поганим. Це була не ідеальна, але важлива перемога. Онана зробив неймовірний сейв», — цитує Магуйра TNT Sports.