Селтік — Атлетіко — 2:2. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-10-25 23:57 25 жовтня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Селтік (Глазго) і Атлетіко (Мадрид). ... Селтік — Атлетіко — 2:2. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

25 жовтня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Селтік (Глазго) і Атлетіко (Мадрид).

Селтик - Атлетико - 2:2. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаСелтик - Атлетико - 2:2. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Селтік (Глазго) — Атлетіко (Мадрид) — 2:2 (2:1)
Голи: К. Фурухаші (4), L. Palma (28) — Грізманн (25), Мората (53)

Попередження: C. Carter-Vickers (30), Р. де Поль (34), Хаві Галан (38), Науель Моліна (45+4), L. Palma (51), Тейлор (59), Р. де Поль (82), Савіч (82).

Огляд матчу Селтік — Атлетіко:

«Селтік» і «Атлетіко Мадрид» зустрілися в захопливому матчі Ліги чемпіонів УЄФА на «Селтік Парк», у якому господарі поля зуміли вистояти проти іспанських гігантів. Від початку і до кінця матч був наповнений хвилюванням, драматизмом і неймовірними виступами обох сторін. Гра розпочалася із захопливого початку, коли вже на 4-й хвилині гравець «Селтіка» К. Фурухаші вразив ворота суперника. Гол нападника довів натовп до шаленства і дозволив «Селтіку» вийти вперед. Однак «Атлетіко Мадрид» швидко відповів своїм голом на 25-й хвилині, забитим А. Грізманном. Але «Селтік» не відступив, і вже за три хвилини Л. Пальма забив ще один вражаючий гол, знову вивівши «Селтік» уперед. Матч проходив у запеклій боротьбі, і обидві команди не збиралися зменшувати оберти. Під час гри напруга наростала, і матч ставав дедалі більш фізичним. Обидві команди отримали по кілька жовтих карток, а гравці з обох сторін потрапили до суддівської книги. Але на тлі цього хаосу якість футболу була незаперечною.

На 53-й хвилині А. Мората з «Атлетіко Мадрид» зрівняв рахунок, ще більше загостривши ситуацію. Матч продовжував проходити в гострій боротьбі, атаки і контратаки йшли з обох сторін. Воротарям обох команд доводилося здійснювати неймовірні порятунки, не даючи суперникам відірватися від своїх воріт. У міру того як час минав, і наближався свисток на перерву, обидві команди зробили низку замін, намагаючись вийти з глухого кута. Однак рахунок залишився незмінним, і матч завершився в захоплюючій нічиїй — 2:2. У складі «Селтіка» відзначилися К. Фурухаші та Л. Пальма, які зіграли важливу роль в атакувальній грі команди. Перший гол Фурухаші задав тон матчу, а гол Пальми послужив нагадуванням про стійкість «Селтіка». А. Грізманн і А. Мората з «Атлетіко Мадрид» також не залишилися непоміченими, продемонструвавши свої здібності до завершення атак. Гра, безсумнівно, запам’ятається як запекла боротьба двох висококласних команд. «Селтік» може пишатися своєю грою проти одного з європейських гігантів, а «Атлетіко Мадрид» шкодуватиме про втрачені можливості завоювати всі три очки.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Атлетіко — Селтік, Атлетіко — Селтік.