Ньюкасл — Боруссія Д — 0:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-10-25 23:59 25 жовтня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Ньюкасл (Англія) і Боруссія Д ... Ньюкасл — Боруссія Д — 0:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

25 жовтня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Ньюкасл (Англія) і Боруссія Д (Дортмунд).

Ньюкасл - Боруссия Д - 0:1. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаНьюкасл - Боруссия Д - 0:1. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Ньюкасл (Англія) — Боруссія Д (Дортмунд) — 0:1 (0:1)
Голи: Фелікс Нмеча (45)

Предупредження: М. Вольф (35), Бруно Гімарайнш (79)

Огляд матчу Ньюкасл — Боруссія Д:

У довгоочікуваному матчі Ліги чемпіонів УЄФА на стадіоні «Сент-Джеймс Парк» «Ньюкасл Юнайтед» приймав дортмундську «Боруссію», і гра закінчилася з рахунком 0:1 на користь німецької команди. Матч став яскравим видовищем, продемонструвавши майстерність і рішучість обох команд. Від самого початку було видно, що обидві команди жадають перемоги. Дортмундська «Боруссія» з перших хвилин почала чинити тиск на «Ньюкасл»: на 35-й хвилині Марвін Вольф отримав жовту картку за необережну атаку. Однак тільки на 43-й хвилині відбулася перша заміна в матчі: Емре Кан був замінений на Сефу Озкана. Незадовго до свистка на перерву «Боруссія» вийшла вперед. На 45-й хвилині Флоріан Нмеха забив чудовий гол, який приголомшив захист «Ньюкасл Юнайтед» і змусив притихнути глядачів. Перший тайм закінчився з рахунком 0:1 на користь дортмундської «Боруссії». На початку другого тайму обидві команди зробили стратегічні заміни, щоб посилити свої склади. На 63-й хвилині Марко Реус замінив Каріма Адеємі у складі дортмундської «Боруссії», а на 65-й хвилині Джоелінтон був замінений на Джейкоба Мерфі у складі «Ньюкасла». Незабаром після цього «Ньюкасл» зробив ще дві заміни, намагаючись переломити хід гри.

Шон Лонгстафф був замінений на Сандро Тоналі, а Мерфі був замінений на Джо Віллока, обидва на 65-й хвилині. У відчайдушній спробі зрівняти рахунок «Ньюкасл Юнайтед» здійснив останні зміни на 70-й хвилині: замість Дуайта Гейла був замінений Джейкоб Мерфі, а замість Метью Таргета був замінений Девіс Берн. Однак ці зміни не принесли господарям поля бажаного результату. На 78-й хвилині дортмундська «Боруссія», розуміючи, що часу залишається дедалі менше, зробила ще дві заміни: замість Ніка Суле вийшов Доніелл Мален, а замість Себастьяна Халлера — Нільс Фуллькруг. Коли до кінця матчу залишалися лічені хвилини, дортмундська «Боруссія» зробила останню заміну, замінивши на 79-й хвилині автора голу Флоріана Нмечу на Джованні Рейну. Остання помітна подія в матчі сталася за хвилину, коли гравець «Ньюкасла» Бруно Гімараєш отримав жовту картку. Попри всі зусилля, «Ньюкасл Юнайтед» так і не зміг забити гол, і «Боруссія Дортмунд» здобула перемогу з рахунком 0:1. Матч продемонстрував вражаючі оборонні навички обох команд і показав жорстку конкуренцію, характерну для Ліги чемпіонів УЄФА. Загалом це була захоплива зустріч між «Ньюкасл Юнайтед» і дортмундською «Боруссією». Матч продемонстрував усю пристрасть та інтенсивність європейського футболу, і вболівальники з нетерпінням очікують наступного туру Ліги чемпіонів УЄФА.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Боруссія Д — Ньюкасл, Боруссія Д — Ньюкасл.