Антверпен — Порту — 1:4. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-10-26 00:00 25 жовтня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Антверпен (Бельгія) і Порту (Португалія). ... Антверпен — Порту — 1:4. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

25 жовтня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Антверпен (Бельгія) і Порту (Португалія).

Антверпен - Порту - 1:4. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаАнтверпен - Порту - 1:4. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Антверпен (Бельгія) — Порту (Португалія) — 1:4 (1:0)
Голи: A. Юсуф (37) — Еванілсон (46), С. Еустакіо (54), Еванілсон (69), Еванілсон (84)

Попередження: С. Еустакіо (14), Девід Кармо (45+2), A. Muja (70), T. Alderweireld (90)

Огляд матчу Антверпен — Порту:

ФК «Порту» розгромив «Антверпен» у матчі Ліги чемпіонів УЄФА У захопливому матчі Ліги чемпіонів УЄФА, що відбувся на стадіоні Bosuilstadion, ФК «Порту» продемонстрував свою домінантну форму, здобувши вражаючу перемогу над «Антверпеном» із рахунком 4:1. За рахунку 1:0 на користь «Антверпена» у другому таймі «Порту» вдалося відігратися, забезпечивши собі вихід до наступного раунду престижного змагання. Початок матчу пройшов у прагненні обох команд заволодіти перевагою. Однак уже на 14-й хвилині гравець «Порту» Сержіо Еустакіо опинився в суддівській книжці, отримавши жовту картку. Попри цю невдачу, «Порту» продовжував іти вперед у пошуках першого голу. На 37-й хвилині Абдулайє Юсуф з «Антверпена» приголомшив гостей, забивши гол. Уболівальники господарів поля вибухнули від радості, адже їхня команда повела в рахунку. Однак «Порту» швидко відреагував заміною, випустивши замість Еванілсона Венделла, щоб посилити атакувальні можливості команди перед самою перервою. Перед тим як команди пішли в роздягальні, Діого Кармо, гравець «Порту», також отримав жовту картку на останніх секундах першого тайму, що додало драматизму зустрічі. Другий тайм став переломним для «Порту», продемонструвавши всю свою майстерність в атаці. Вже за хвилину після початку другого тайму Еванілсон зрівняв рахунок, чим розлютив уболівальників «Порту». На 54-й хвилині Сержіо Еустакіо спокутував свою провину, забивши сенсаційний гол і забезпечивши «Порту» заслужену перевагу. Антверпену насилу вдавалося стримувати атаки гостей.

Обидві команди внесли зміни до складів: на 60-й хвилині «Антверпен» замінив Рубена Де Лаета на Оуена Вейндала, а «Порту» здійснив дві заміни: на 66-й хвилині замінив Сержіо Еустакіо на Марко Груїча і Андерсона Франко на Хесуса Корону. ФК «Порту» продовжував домінувати, і на 69-й хвилині Еванілсон оформив хет-трик, збільшивши перевагу «Порту» до непереборних 4:1. На 70-й хвилині гравець «Антверпена» Алі Муджа був попереджений жовтою карткою, що ще більше посилило їхнє розчарування. Ближче до кінця матчу обидві команди провели чергові заміни. На 77-й хвилині «Антверпен» замінив Мартіна Баліквішу на Алексіса Валенсію, а Віктора Янссена — на Грегорі Іленіхєна. На 78-й хвилині Муджа замінив Чідеру Ежуке, а «Порту» здійснив ще дві заміни: на 83-й хвилині Еванілсон замінив Анхеля Варелу, а на тій самій хвилині Франсіско Консейсау, який раніше замінив Сержіу Олівейру, не назвавши гравця. Еванілсон продовжив свою сенсаційну гру і на 84-й хвилині забив свій четвертий гол у матчі, оформивши незабутню перемогу «Порту». У стоп-таймі «Антверпен» зробив останню заміну, випустивши Алексіса Валенсію замість Джеффрі Керка. Однак було занадто мало і занадто пізно — «Порту» здобув впевнену перемогу. На останніх секундах матчу гравець «Антверпена» Тімоті Алдервейрелд отримав жовту картку, що підкреслило розчарування господарів поля. Це був захопливий матч, наповнений великою кількістю голів, драматизму та екшену. У результаті сильної гри в другому таймі заслужену перемогу здобув ФК «Порту». «Антверпену» належить перегрупуватися і зосередитися на майбутніх матчах, щоб оговтатися від цієї поразки.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Порту — Антверпен, Порту — Антверпен.