Лілль — Слован — 2:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-10-26 21:39 26 жовтня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Лілль (Франція) і Слован (Братислава). ... Лілль — Слован — 2:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

26 жовтня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Лілль (Франція) і Слован (Братислава).

Лилль - Слован - 2:1. Лига конференций. Обзор матча, статистикаЛилль - Слован - 2:1. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Лілль (Франція) — Слован (Братислава) — 2:1 (0:1)
Голи: Ю. Язиджі (68), Кабелла (82) — A. Cavric (23)

Попередження: Діакіте (62), Куцка (75), Бенталеб (78)

Огляд матчу Лілль — Слован:

У матчі Ліги Європи УЄФА на стадіоні «Декатлон Арена — Стад П’єр-Морі» «Лілль» здобув захоплюючу перемогу над «Слованом» із Братислави з рахунком 2:1. У перерві братиславський «Слован» вів із рахунком 1:0, але в другому таймі «Лілль» переломив хід зустрічі і домігся перемоги. Початок матчу був напруженим, обидві команди прагнули до перемоги. На 23-й хвилині «Слован» із Братислави забив перший гол — А. Каврич вивів свою команду вперед. Лілль спробував відповісти, але зіткнувся з труднощами під час прориву оборони суперника. По ходу гри напруга стала наростати, що призвело до виникнення гострих моментів. На 62-й хвилині гравець «Лілля» Б. Діакіте отримав жовту картку, що ще більше посилило невдоволення господарів поля. Це змусило «Лілль» зробити першу заміну: на 66-й хвилині А. Оунас замінив О. Жегрову, сподіваючись переломити хід матчу на свою користь. «Лілль» продовжував іти вперед, і на 68-й хвилині його зусилля принесли свої плоди: Ю. Язичі зрівняв рахунок. Цей гол вдихнув нове життя в команду господарів, і вона продовжила набирати обертів. Однак обидві команди зіткнулися з дисциплінарними порушеннями.

На 75-й хвилині жовту картку отримав гравець «Слована» з Братислави Й. Кучка, а на 78-й хвилині — гравець «Лілля» Н. Бенталеб. На тлі наростаючої напруги «Ліллю» вдалося реалізувати свої можливості. На 82-й хвилині Р. Кабелла відзначився, забивши вирішальний гол, який вивів його команду в лідери. На 85-й хвилині матчу, коли гравець «Слована» Л. Ловат отримав червону картку і залишився вдесятьох, у матчі стався черговий драматичний поворот. Братиславський «Слован» спробував підбадьоритися, зробивши три заміни на 89-й і 90-й хвилинах. Однак це було занадто пізно: на останніх хвилинах гри обидві команди зробили останні заміни. У «Лілля» замість А. Буадді вийшов А. Гомеш, а у «Слована» з Братислави — Ж. Канкава і М. Абубакарі, щоб освіжити атакувальні можливості. Наприкінці матчу на 90-й хвилині жовту картку отримав гравець братиславського «Слована» К. Віммер. У результаті запеклої боротьби «Лілль» здобув перемогу над братиславським «Слованом» з рахунком 2:1. Цей матч продемонстрував рішучість і стійкість господарів поля, які, поступаючись у рахунку, здобули три найважливіші очки в Лізі Європи УЄФА.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Слован — Лілль, Слован — Лілль.