Марсель — АЕК — 3:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-10-26 21:52 26 жовтня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Марсель (Франція) і АЕК (Афіни). ... Марсель — АЕК — 3:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

26 жовтня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Марсель (Франція) і АЕК (Афіни).

Марсель - АЕК - 3:1. Лига Европы. Обзор матча, статистикаМарсель - АЕК - 3:1. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Марсель (Франція) — АЕК (Афіни) — 3:1 (1:0)
Голи: Vitinha (27), А. Харіт (60), Джордан Веретут (69) — Орбелін Пінеда (53)

Попередження: D. Sidibe (12), Л. Балерді (26), Джонатан Клаусс (32), L. Rota (45+3), N. Amrabat (69), J. Йонссон (83)

Огляд матчу Марсель — АЕК:

«Марсель» здобув перемогу в матчі Ліги Європи УЄФА проти афінського клубу АЕК на стадіоні «Оранж Велодром». У перерві рахунок був 1:0, а завершився матч із підсумковим рахунком 3:1 на користь господарів поля. Матч розпочався на напруженій ноті, обидві команди прагнули домінувати в грі. На 12-й хвилині гравець афінського клубу АЕК Д. Сідібе отримав жовту картку, задавши тон агресивній боротьбі. Марселець Л. Балерді наслідував його приклад і був попереджений жовтою карткою на 26-й хвилині. Перший гол у матчі відбувся на 27-й хвилині, коли Вітінья переправив м’яч у сітку воріт «Марселя» — 1:0. Гра продовжувала проходити в гострій боротьбі, внаслідок чого на 32-й хвилині жовту картку отримав гравець «Марселя» Ж. Клаусс. Під кінець першого тайму афінський клуб АЕК провів першу заміну, замінивши Е. Хаджсафі на М. Мохаммаді. Однак цей перехід не був гладким для команди гостей, оскільки перед самим свистком на перерву жовту картку отримав Л. Рота. У другому таймі доля афінського клубу АЕК змінилася. На 53-й хвилині О. Пінеда забив чудовий гол, зрівнявши рахунок 1:1. Однак радість була недовгою, оскільки на 57-й хвилині К. Станкович отримав червону картку, і АЕК Афіни залишився вдесятьох.

Марсель скористався цією можливістю, і на 60-й хвилині А. Харіт з пенальті забив гол. Господарі поля продовжували домінувати, і на 69-й хвилині Н. Амрабат, гравець АЕК Афіни, отримав жовту картку. На 69-й хвилині «Марсель» реалізував ще один штрафний, який успішно реалізував Ж. Верету. У другому таймі обидві команди зробили кілька замін, щоб освіжити склади. На 74-й хвилині замість П. Обамеянга вийшов гравець «Марселя» А. Харіт, чий внесок у гру був вельми помітний. На цій же хвилині Вітінья був замінений на І. Сарра. АЕК Афіни відповів одразу трьома замінами: П. Манталос, Г. Афанасіадіс і Н. Еліассон замінили Н. Амрабата, Е. Понсе і Д. Шиманські відповідно. На 83-й хвилині, коли матч вступив у завершальну стадію, гравець АЕК Афіни Й. Йонссон отримав жовту картку. На 86-й хвилині «Марсель» ледь не збільшив свою перевагу, але гол було скасовано через визнання офсайду в І. Сарра. В останні хвилини гри «Марсель» здійснив ще три заміни, замінивши Б. Надіра, М. Мурільйо та А. Мейте на Ж. Клаусса, Ж. Верету. Клаусса, Ж. Верету і Л. Балерді відповідно. Ці зміни були спрямовані на те, щоб закріпити свою перевагу і довести матч до перемоги. У підсумку, сильна гра «Марселя» виявилася занадто складною для афінського клубу АЕК. Господарі поля здобули перемогу з рахунком 3:1, залишивши вболівальників на стадіоні «Оранж Велодром» радісними.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: АЕК — Марсель, АЕК — Марсель.