Байєр — Карабах — 5:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-10-26 23:52 26 жовтня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Байєр (Леверкузен) і Карабах (Азербайджан). ... Байєр — Карабах — 5:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

26 жовтня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Байєр (Леверкузен) і Карабах (Азербайджан).

Байер - Карабах - 5:1. Лига Европы. Обзор матча, статистикаБайер - Карабах - 5:1. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Байєр (Леверкузен) — Карабах (Азербайджан) — 5:1 (3:1)
Голи: Віртц (5), Грімальдо (29), В. Боніфацій (35), Грімальдо (55), Едмонд Тапсоба (58) — Торал Байрамов (16)

Попередження: Віртц (15), Леандро Андраде (19), Р. Андрич (43), Júlio Romão (45+1), Ельвін Джафаркулієв (79)

Огляд матчу Байєр — Карабах:

Леверкузенський «Байєр» здобув перемогу над «Карабахом» у матчі Ліги Європи УЄФА на стадіоні «БайАрена» У захопливому за майстерністю та рішучістю поєдинку Ліги Європи УЄФА на стадіоні «БайАрена» леверкузенський «Байєр» здобув переконливу перемогу над «Карабахом». За вражаючого рахунку 3:1 у перерві німецька команда продовжила домінувати в другому таймі і в підсумку здобула переконливу перемогу з рахунком 5:1. Початок матчу проходив із бажанням обох команд здобути перемогу. Леверкузенський «Байєр», не гаючи часу, заволодів перевагою вже через п’ять хвилин після початку матчу. Флоріан Віртц продемонстрував свою майстерність і влучність, точно пробивши по воротах. Цей перший гол приголомшив карабахців і задав тон решті частини матчу. Однак «Карабах» так просто не відступив. Уже за одинадцять хвилин гравець леверкузенського «Байєра» Віртц опинився в суддівській книжці, отримавши жовту картку. Це стало переломним моментом для «Карабаху», оскільки на 16-й хвилині було призначено пенальті. Турал Байрамов, гравець «Карабаху», класно реалізував пенальті, змусивши на мить замовкнути глядачів і зрівнявши рахунок. Леверкузенський «Байєр» швидко відновив самовладання і знову взяв гру під свій контроль. Проводячи безперервні атаки, вони додали до свого рахунку ще два голи. На 29-й хвилині відзначився Алехандро Грімальдо, який продемонстрував своє хиже чуття на гол. Через шість хвилин Візе Боніфацій ще більше збільшив перевагу леверкузенського «Байєра», залишивши оборону «Карабаху» в замішанні. У міру наростання напруги суддя показав жовту картку обом командам.

Попередження отримали і леверкузенський гравець Роберт Андрич, і гравець «Карабаху» Леандро Андраде. За рахунку 3:1 на користь леверкузенського «Байєра» команди пішли на перерву. Другий тайм пройшов у схожому ключі, леверкузенський «Байєр» продовжував домінувати в грі. На 55-й хвилині Грімальдо вкотре продемонстрував свою бомбардирську майстерність, вдруге поціливши у площину воріт. На 58-й хвилині Едмон Тапсоба завдав потужного удару, залишивши воротаря «Карабаху» в безпорадному стані. Обидві команди зробили заміни, намагаючись змінити динаміку гри. У складі леверкузенського «Байєра» з’явилися Граніт Хака і Екзекіль Паласіос, а Патрік Шик замінив Боніфація, який забив гол. У складі «Карабага» також відбулися зміни: на поле вийшли Муамер Сілікі та Перо Андраде, а в останні хвилини матчу жовту картку отримав Ельдар Кафаркулієв, що підкреслює їхнє розчарування від того, що гра вислизає з їхньої уваги. Леверкузенці провели п’яту й останню заміну, замінивши Грімальдо на Густаво Пуерту. Карабаг також ввів у гру Абдельхакіма Зубіра, сподіваючись на його результативність. Після фінального свистка леверкузенський «Байєр» відсвяткував впевнену перемогу з рахунком 5:1, залишивши своїх уболівальників у захваті. Домінуюча гра німецької команди продемонструвала її потенціал як серйозного суперника в Лізі Європи УЄФА, а «Карабаг» залишиться розмірковувати про причини своєї поразки. Захопливий матч на «БайАрені» продемонстрував магію футболу, і леверкузенський «Байєр» вийшов із нього заслуженим переможцем. Ця вольова перемога не тільки підняла настрій глядачам, а й послужила серйозним сигналом для суперників по турніру.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Карабах — Байєр, Карабах — Байєр.