Ліверпуль — Тулуза — 5:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-10-26 23:56 26 жовтня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Ліверпуль (Англія) і Тулуза (Франція). ... Ліверпуль — Тулуза — 5:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

26 жовтня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Ліверпуль (Англія) і Тулуза (Франція).

Ливерпуль - Тулуза - 5:1. Лига Европы. Обзор матча, статистикаЛиверпуль - Тулуза - 5:1. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Ліверпуль (Англія) — Тулуза (Франція) — 5:1 (3:1)
Голи: Діого Хота (9), Ендо (30), Nunez Darwin (34), Райан Гравенберч (65), Мохамед Салах (90+3) — Т. Даллінга (16)

Предупредження: (75)

Огляд матчу Ліверпуль — Тулуза:

У матчі Ліги Європи УЄФА проти «Тулузи» на «Анфілді» «Ліверпуль» здобув вражаючу перемогу з рахунком 5:1. Матч супроводжувався шквалом голів і замін, які тримали вболівальників у напрузі. Ліверпуль із самого початку взяв гру під свій контроль. Уже на 9-й хвилині Діого Жота відкрив рахунок, вивівши «Ліверпуль» уперед завдяки вдалому удару. Однак уже на 16-й хвилині «Тулуза» відповіла своїм голом, і Т. Даллінга зрівняв рахунок. «Ліверпуль» не став опускати руки, і на 30-й хвилині В. Ендо фантастичним ударом відновив свою перевагу. Цей гол надав впевненості «Ліверпулю», і вже за чотири хвилини Д. Нуньєс забив ще один м’яч, зробивши рахунок 3:1 на користь господарів поля. У другому таймі «Ліверпуль» продовжив домінувати, і на 65-й хвилині Р. Грейвенберч вдалим ударом збільшив свою перевагу. По ходу гри обидва тренери зробили кілька тактичних замін, випустивши на поле свіжі сили. Першу подвійну заміну «Ліверпуль» зробив на 66-й хвилині: Д. Нуньєс був замінений на К. Скенлона, а Т. Александер-Арнольд — на К. Гакпо. Гакпо. Тулуза також зробила три заміни поспіль: Г. Суазо, А. Доннум і К. Кассерес.

Четверта заміна у складі «Ліверпуля» відбулася на 70-й хвилині, коли Р. Гравенберх, який забив гол раніше, замінив М. Салаха. У відповідь «Тулуза» провела четверту заміну, випустивши замість В. Каманзі М. Деслера. З кожною хвилиною матч ставав дедалі напруженішим, і на 75-й хвилині жовту картку отримав Х. Елліотт із «Ліверпуля». На 80-й хвилині «Тулуза» зробила останню заміну, замінивши Т. Даллінга на Ю. Беграуї. На 89-й хвилині «Ліверпуль» також зробив останню заміну: К. Джонс замінив Дж. Макконнелла. Фінальний поворот у матчі стався на 90-й хвилині, коли М. Салах забив п’ятий гол у ворота «Ліверпуля», оформивши перемогу. Уболівальники на стадіоні «Анфілд» вибухнули від радості після фінального свистка, радіючи перемозі своєї команди. Цей матч продемонстрував атакувальну майстерність «Ліверпуля» та вміння контролювати хід гри. Завдяки злагодженій командній грі та внеску багатьох гравців «Ліверпуль» вийшов переможцем, залишивши «Тулузі» непросте завдання в матчі-відповіді. Ліга Європи УЄФА продовжує радувати захопливими матчами, і виступ «Ліверпуля» в цій грі зміцнює його статус одного з головних претендентів на перемогу в цьому змаганні.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Тулуза — Ліверпуль, Тулуза — Ліверпуль.