Динамо — Вікторія — 0:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-10-26 23:57 26 жовтня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Динамо (Загреб) і Вікторія (Чехія). ... Динамо — Вікторія — 0:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

26 жовтня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Динамо (Загреб) і Вікторія (Чехія).

Динамо - Виктория - 0:1. Лига конференций. Обзор матча, статистикаДинамо - Виктория - 0:1. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Динамо (Загреб) — Вікторія (Чехія) — 0:1 (0:0)
Голи: Т. Чорі (69)

Попередження: Мішич (11), Лукаш Калвач (12), Махір Емрелі (19), Періч (53), Дж. Копич (82)

Огляд матчу Динамо — Вікторія:

Нещодавно на стадіоні «Максимір» відбувся захопливий футбольний матч між командами «Динамо Загреб» і «Пльзень». Перший тайм матчу завершився безгольовим, але аж ніяк не нудним. Обидві команди демонстрували надійну оборону, не дозволяючи суперникам створювати багато моментів. Однак судді не давали нудьгувати: на 11-й хвилині жовту картку отримав гравець загребського «Динамо» Й. Мішич. Мішич, а на 12-й хвилині — гравець «Пльзеня» Л. Кальвач. Інтенсивність гри стала очевидною, коли на 19-й хвилині жовту картку отримав М. Емрелі із загребського «Динамо».

Фізична складова матчу продовжилася і в другому таймі, коли на 53-й хвилині був вилучений Д. Періч (Динамо Загреб). По ходу гри тренери внесли деякі стратегічні зміни. Загребське «Динамо» зробило заміну на 56-й хвилині: замість М. Емрелі вийшов Й. Дрміч. Дрміч, а замість Д. Спікіча — М. Бернауер. Ці заміни мали надати команді нових сил і посилити атаку. На 69-й хвилині у ворота «Пльзеня» було призначено пенальті, що давало чудову можливість вийти з глухого кута. Т. Чорі вийшов на ударну позицію і, проявивши самовладання, переправив м’яч у ворота загребського «Динамо». На 73-й хвилині загребське «Динамо» зробило чергову заміну: С. Мохаррамі замінив Т. Канеко, а М. Булат — С. Куленовича. Тренер команди сподівався, що ці зміни переламають хід гри на свою користь і допоможуть зрівняти рахунок. Пльзень також зробив зміни у складі, випустивши на 77-й хвилині М. Видру замість Т. Чорі. Однак гра продовжувала залишатися напруженою, і напруга в ній була високою. На 82-й хвилині жовту картку отримав Й. Копич із команди «Пльзень», що додало драматизму в перебіг зустрічі. У заключній стадії матчу «Пльзень» провів чергову заміну на 85-й хвилині. Е. Йірка замінив П. Бучу, а Каду вийшов замість Л. Холіка. Під кінець часу «Пльзень» зробив останню заміну, випустивши замість Л. Хейди П. Сульца. Коли пролунав фінальний свисток арбітра, «Пльзень» здобув перемогу з рахунком 1:0. Обидві команди показали гідну гру, але в підсумку саме пенальті Пльзені став вирішальним. Матч між загребським «Динамо» і «Пльзенью» запам’ятається сильним фізичним впливом, великою кількістю жовтих карток і вирішальним пенальті. Це був захопливий поєдинок у рамках Ліги Європи УЄФА і продемонстрував конкурентоспроможність обох команд.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вікторія — Динамо, Вікторія — Динамо.