Панатінаїкос — Ренн — 1:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-10-27 00:06 26 жовтня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Панатінаїкос (Афіни) і Ренн (Франція). ... Панатінаїкос — Ренн — 1:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

26 жовтня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Панатінаїкос (Афіни) і Ренн (Франція).

Панатинаикос - Ренн - 1:2. Лига Европы. Обзор матча, статистикаПанатинаикос - Ренн - 1:2. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Панатінаїкос (Афіни) — Ренн (Франція) — 1:2 (0:1)
Голи: F. Ioannidis (61) — Гуїрі (7), А. Калімуендо (50)

Попередження: J. Білочан (22), Bernard (25), Вілліан Арао (45), Адріан Трюфферт (45+4), А. Калімуендо (80)

Огляд матчу Панатінаїкос — Ренн:

На стадіоні «Апостолос Ніколаідіс» відбувся захопливий матч Ліги Європи УЄФА між «Панатінаїкосом» і «Ренном». Атмосфера була напруженою, обидві команди боролися за перемогу. У перерві рахунок був 0:1 на користь «Ренна», але гра була ще далека від завершення. «Ренн» розпочав матч дуже жваво: вже на 7-й хвилині нападник А. Гуірі забив гол. Це був ранній удар для «Панатінаїкоса», але вони не втрачали надії. Обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість, створивши кілька нагод протягом усього першого тайму. Матч був напруженим, жовті картки отримували гравці обох сторін. На 22-й хвилині попередження отримав Ж. Бєлочан із «Ренна», а на 25-й хвилині — Бернар із «Панатінаїкоса». На 30-й хвилині «Ренн» зробив першу заміну, замінивши Б. Буріжо на Б. Сантамарію. Ця заміна надала команді нових сил, і «Ренн» продовжив тиск на «Панатінаїкос». Наприкінці першого тайму обидві команди отримали більше жовтих карток: В. Арао з «Панатінаїкоса» та А. Трюфферт із «Ренна» були попереджені. Другий тайм розпочався з нової хвилі: на 50-й хвилині «Ренн» збільшив свою перевагу за рахунок голу А. Калімуендо. Панатінаїкос, вирішивши відігратися, на 61-й хвилині було призначено пенальті.

Ф. Іоаннідіс, вийшовши на ударну позицію, успішно реалізував пенальті, подарувавши своїй команді надію. Панатінаїкос швидко відреагував, зробивши дві заміни: на 62-й хвилині А. Канталап’єдра вийшов замість Бернарда, а С. Паласіос — замість Д. Манчіні. Вони прагнули переломити хід матчу на свою користь. Попри всі зусилля, «Панатінаїкос» ніяк не міг зрівняти рахунок. У спробі відігратися «Панатінаїкос» зробив ще кілька замін. У гру були введені Ф. Джуричич, А. Спорар, Г. Вагіаннідіс, Г. Коцирас, але захист «Ренна» вистояв, і матч закінчився перемогою «Ренна» з рахунком 2:1. У заключні хвилини матчу було показано більше жовтих карток: А. Калімуендо і А. Теате з «Ренна», а також Л. Блас отримали попередження. Це була запекла боротьба двох конкурентоспроможних команд: і «Панатінаїкос», і «Ренн» продемонстрували свою майстерність і стійкість упродовж усього матчу. Незважаючи на відставання, «Панатінаїкос» відбивався і віддавав усі сили до фінального свистка. Матч на стадіоні «Апостолос Ніколаідіс» став яскравим прикладом того, наскільки захопливим і драматичним є Ліга Європи УЄФА. Вболівальники обох команд отримали задоволення від захопливого футболу і з нетерпінням чекали наступної зустрічі між цими командами.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ренн — Панатінаїкос, Ренн — Панатінаїкос.