Бохум — Майнц — 2:2. Чемпіонат Німеччини, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-27 23:30 27 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Бохум (Німеччина) і ... Бохум — Майнц — 2:2. Чемпіонат Німеччини, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

27 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Бохум (Німеччина) і Майнц (Німеччина).

Бохум - Майнц - 2:2. Чемпионат Германии, 9-й тур. Обзор матча, статистикаБохум - Майнц - 2:2. Чемпионат Германии, 9-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 9-й тур

Бохум (Німеччина) — Майнц (Німеччина) — 2:2 (1:0)
Голи: К. Штегер (21), К. Шлоттербек (82) — К. Шлоттербек (59), Том Краус (90+6)

Попередження: Леандро Баррейро (15), Кор (20), Бернардо (51), Лі Дже Сон (71), Гонсалу Пасієнсіа (88), Ентоні Лосілла (90+5)

Огляд матчу Бохум — Майнц:

У драматичному поєдинку на стадіоні «Фоновія Рурштадіон» «ВфЛ Бохум» приймав «ФСВ Майнц 05», який завершився захоплюючою нічиєю 2:2. Від самого початку в матчі розгорнулося безліч подій, які тримали вболівальників у напрузі від початку і до кінця. Від самого початку було видно, як обидві команди боролися за контроль над грою. Перша помітна подія сталася на 15-й хвилині, коли гравець команди FSV Mainz 05 Л. Баррейро отримав жовту картку. Баррейро отримав жовту картку за грубий фол. Напруга продовжувала наростати, і буквально за п’ять хвилин його товариш по команді Д. Кольр також опинився на лавці запасних за необережний удар. Однак справжній перелом стався на 21-й хвилині. У ворота VfL Bochum було призначено пенальті, і К. Штогер упевнено реалізував його, зробивши рахунок 1:0. Незважаючи на невдачу, команда FSV Mainz 05 швидко відреагувала на ситуацію, зробивши дві заміни на 33-й хвилині: С. Белл і Т. Краусс замінили Лі Чже Суна і Д. Кора відповідно. VfL Bochum відповів своєю заміною, замінивши І. Ордеца на Е. Масовича. Другий тайм розпочався більш активно, і на 46-й хвилині FSV Mainz 05 провів третю заміну, ввівши А. Баркока замість Л. Ажджока. Баркока замість Л. Ажорка. Лише через п’ять хвилин ситуація змінилася найдивнішим чином: «ВфЛ Бохум» скористався голом гравця «ФСВ Майнц 05» К. Шлоттербека і збільшив свою перевагу до 2:0.

Однак «ФСВ Майнц 05» не здавався і намагався повернутися в гру. На 67-й хвилині «ВфЛ Бохум» здійснив дві заміни: М. Брошинські та П. Форстер замінили П. Хофманна та Г. Пасьєнсію відповідно. Попри спроби втримати перевагу, жовта картка Бернардо на 71-й хвилині надала можливість команді FSV Mainz 05. Потім, на 75-й хвилині, замість Б. Груди на поле вийшов Х. Гілавогі. Гра продовжувала йти в шаленому темпі, і на 82-й хвилині «ВфЛ Бохум» завдав чергового удару. К. Шлоттербек, який раніше забив власний гол, спокутував свою провину, вразивши ворота своєї команди. Однак на 84-й хвилині «Бохум» був змушений провести заміну — замість Н. Лоослі, який забив гол. У відчайдушній спробі врятувати очко «Майнц 05» зробив п’яту заміну на 87-й хвилині, замінивши С. ван ден Берга на Е. Фернандеша. Останні хвилини матчу були наповнені напругою і драматизмом: Г. Пасьєнсія і А. Лосілья отримали жовті картки для «ВфЛ Бохум» на 88-й і 90-й хвилинах відповідно. В останні хвилини гри «FSV Mainz 05» вдалося зрівняти рахунок завдяки голу Т. Краусса і домогтися наполегливої нічиєї 2:2. Обидві команди продемонстрували неймовірну цілеспрямованість і майстерність протягом усього матчу, показавши тим самим конкурентоспроможність Бундесліги. На стадіоні «Фоновія Рурштадіон» відбувся захопливий поєдинок, який привів у захват як уболівальників, так і нейтральних глядачів.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Дармштадт — Бохум, Майнц — РБ Лейпциг.