Дженоа — Салернітана — 1:0. Чемпіонат Італії, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-27 23:42 27 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Дженоа (Генуя) і ... Дженоа — Салернітана — 1:0. Чемпіонат Італії, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

27 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Дженоа (Генуя) і Салернітана (Італія).

Дженоа - Салернитана - 1:0. Чемпионат Италии, 10-й тур. Обзор матча, статистикаДженоа - Салернитана - 1:0. Чемпионат Италии, 10-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 10-й тур

Дженоа (Генуя) — Салернітана (Італія) — 1:0 (1:0)
Голи: A. Гудмундссон (35)

Предупредження: Малиновський (37), Джуліо Маджоре (37), Брадарич (39), M. Bani (42), Норберт Дьембер (70), Коні Де Вінтер (71), C. Ikwuemesi (86)

Огляд матчу Дженоа — Салернітана:

У матчі Серії А між командами «Дженоа» і «Салернітана» на стадіоні «Комунале Луїджі Ферраріс» у напруженій боротьбі з рахунком 1:0 перемогла «Дженоа». У першому таймі «Дженоа» повела в рахунку на 35-й хвилині завдяки голу А. Гудмундссона. Цей гол задав тон усьому матчу: обидві команди наполегливо боролися за свою перевагу. Незважаючи на те, що гра залишалася напруженою, судді довелося кілька разів втручатися і давати жовті картки. На 37-й хвилині були попереджені Р. Маліновський із «Дженоа» та Г. Маджоре із «Салернітани», а на 39-й хвилині ще одну жовту картку отримав гравець «Салернітани» Д. Брадарич. На 42-й хвилині жовту картку отримав і М. Бані з «Дженоа». У перерві обидві команди зробили заміни, намагаючись освіжити склад. У «Дженоа» замість К. Екубана вийшов М. Ретегі, а у «Салернітани» замість Е. Бохінена — А. Кандрева. Крім того, у «Салернітани» Д. Брадарич був замінений на Ж. Самбіа. На початку другого тайму обидві команди продовжили боротьбу за контроль над грою. На 54-й хвилині «Дженоа» зробила заміну: М. Бані замінив К. Де Вінтера.

Ця заміна повинна була надати нову динаміку атаці «Дженоа». Потім відбулися ще заміни: на 58-й хвилині М. Бадель замість К. Строотмана, а на 59-й хвилині Р. Малиновський замість Б. Кутлу. На 64-й хвилині у складі «Салернітани» також відбулися зміни: Г. Маджоре був замінений на М. Леговскі, а М. Ловато вийшов замість К. Іквуемесі. У кінцівці матчу напруга наростала, і було показано більше жовтих карток. На 70-й хвилині був попереджений гравець «Салернітани» Н. Дьомбер, а на 71-й хвилині жовту картку отримав К. Де Вінтер із «Дженоа». На 86-й хвилині також був вилучений гравець «Салернітани» К. Іквуемесі. Під кінець тайму обидві команди провели останні заміни. На 77-й хвилині у складі «Салернітани» замість Л. Чауни з’явився Йоване, а на 90-й хвилині у складі «Дженоа» замість А. Вольякко з’явився С. Сабеллі. У підсумку «Дженоа» втримала перевагу 1:0 і здобула перемогу. Матч продемонстрував конкурентний і напружений характер футбольної Серії А, обидві команди наполегливо боролися за перемогу. На стадіоні «Стадіо Комунале Луїджі Ферраріс» панувала напружена атмосфера, що ще більше посилювало інтерес до гри.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кальярі — Дженоа, Салернітана — Наполі.