Клермон — Ніцца — 0:1. Чемпіонат Франції, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-27 23:53 27 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Клермон (Франція) і ... Клермон — Ніцца — 0:1. Чемпіонат Франції, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

27 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Клермон (Франція) і Ніцца (Франція).

Клермон - Ницца - 0:1. Чемпионат Франции, 10-й тур. Обзор матча, статистикаКлермон - Ницца - 0:1. Чемпионат Франции, 10-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 10-й тур

Клермон (Франція) — Ніцца (Франція) — 0:1 (0:0)
Голи: Будауї (74)

Предупредження: R. Perraud (61), M. Sanson (64)

Огляд матчу Клермон — Ніцца:

У захопливому поєдинку між командами «Клермон Фут» і «Ніцца» в Лізі 1 уболівальники отримали можливість побачити матч, сповнений подій і передчуття. Гра проходила на стадіоні «Стад Габріель Монпід» — культовому стадіоні, що став свідком багатьох пам’ятних моментів в історії французького футболу. На початку матчу обидві команди були сповнені рішучості скористатися можливістю набрати цінні очки в чемпіонаті. Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, жодній з команд не вдалося вийти з глухого кута. У перерві рахунок так і залишився 0:0, і вболівальники з нетерпінням чекали, що ж буде в другому таймі. Уже через дві хвилини після початку другого тайму «Ніцца» зробила першу заміну. М. Барда замінив Р. Перро, що додало команді нових сил. Було видно, що обидві команди хочуть домогтися результату і змінити рахунок. На 58-й хвилині «Ніцца» зробила ще одну заміну: Г. Лаборде замінив Т. Моффі. Ця заміна виявилася вкрай важливою, оскільки внесла динамізм в атакувальну гру команди. Однак перший гол у матчі відбувся лише на 74-й хвилині: гравець «Ніцци» Х. Будауї вразив ворота суперника, чим викликав бурхливе тріумфування своїх партнерів та вболівальників.

Цей прорив забезпечив «Ніцці» таку необхідну перевагу і поставив її у вигідне становище перед заключними хвилинами гри. У міру того як час минав, «Клермон Фут» здійснив низку замін, намагаючись переломити хід матчу на свою користь. На 75-й хвилині в гру було введено Мухаммеда Чама і Е. Рашані, а на 76-й хвилині — М. Гоналонса і Х. Кейта. На 82-й хвилині в гру вступили Ж. Гастьєн і Б. Бутобба, а на 88-й — С. Ніколсон і Г. К’єї. «Ніцца» також зробила останню заміну на 88-й хвилині: Ж. Бога замінив Т. Луше. Обидві команди були сповнені рішучості вичавити максимум з решти хвилин і піти з поля з перемогою. У підсумку «Ніцца» зуміла втримати перевагу в один м’яч і здобула важку перемогу. У підсумку рахунок 0:1, і «Ніцца» вийшла переможцем у напруженій боротьбі. Ця гра продемонструвала всю конкурентність Ліги 1 і важливість кожної хвилини футбольного матчу. Обидві команди продемонстрували чудову гру і стратегічні заміни, що зробило матч захоплюючим видовищем як для вболівальників, так і для нейтралів. На стадіоні «Стад Габріель Монпід» вкотре спостерігалася пристрасть і азарт французького футболу, і вболівальники з нетерпінням чекали наступного туру матчів.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Страсбур — Клермон, Ніцца — Ренн.