Кр-л Пелас — Тоттенгем — 1:2. Чемпіонат Англії, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-28 00:02 27 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Кр-л Пелас (Лондон) ... Кр-л Пелас — Тоттенгем — 1:2. Чемпіонат Англії, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

27 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Кр-л Пелас (Лондон) і Тоттенгем (Лондон).

Кр-л Пэлас - Тоттенхэм - 1:2. Чемпионат Англии, 10-й тур. Обзор матча, статистикаКр-л Пэлас - Тоттенхэм - 1:2. Чемпионат Англии, 10-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 10-й тур

Кр-л Пелас (Лондон) — Тоттенгем (Лондон) — 1:2 (0:0)
Голи: Дж. Айю (90+4) — Джоел Ворд (53), Сон Хин Мін (66)

Предупредження: Дж. Айю (90+11), Йоахім Андерсен (90+9), Джонсон (90+9)

Огляд матчу Кр-л Пелас — Тоттенгем:

«Кристал Пелас» і «Тоттенгем Хотспур» зійшлися в захопливому матчі Прем’єр-ліги на «Селхерст Парк», у якому гості здобули важку перемогу з рахунком 2:1. У грі було багато драматизму та інтриги, обидві команди продемонстрували на полі свою майстерність і рішучість. Перший тайм закінчився без голів, оскільки обом командам не вдавалося прорватися через міцні оборонні порядки. «Кристал Пелас» продемонстрував величезну стійкість, не дозволяючи «Тоттенхему» атакувати, і навпаки. Це був напружений поєдинок, у якому обидві команди створювали можливості, але так і не змогли забити. На початку другого тайму «Тоттенгем» не став витрачати час на заміни. На 46-й хвилині замість Емерсона Рояля на поле вийшов Бен Девіс, який додав нових сил в оборонну лінію. Заміна далася взнаки одразу ж: на 53-й хвилині «Тоттенгем» вийшов уперед завдяки голу Джоела Ворда. Прикра помилка Ворда дала гостям вирішальну перевагу в матчі. Однак «Кристал Пелас» швидко відреагував на відставання, зробивши першу заміну на 60-й хвилині.

Джеймс Шлепп був замінений на Джордана Рак-Сак’ї, що додало швидкості та креативу в атаку. На 64-й хвилині «Тоттенгем» також зробив кілька замін: Ів Біссума і Річарлісон вийшли замість П’єра-Еміля Хойбьєрга і Брендона Джонсона відповідно. Незабаром після цих замін «Тоттенгем» збільшив свою перевагу на 66-й хвилині. Суперзірка південнокорейської команди Сон Хин-Мін забив гол, вивівши свою команду в лідери. На 70-й хвилині «Кристал Пелас» здійснив ще дві заміни: замість Натаніеля Клайна і Джордана Матети в гру вступили Тайрік Мітчелл і Вілфрід Г’юз. На 79-й хвилині «Кристал Пелас» здійснив дві останні заміни: замість Матеуса Франкі та Жан-Філіпа Матети вийшли Джефферсон Лерма і Одсонн Едуар. На 89-й хвилині Джеймс Меддісон і Деян Кулусевскі замінили Брайана Гіла і Родріго Бентанкура. На 90-й хвилині, коли гра перейшла в стадію зупинки, «Кристал Пелас» зумів відігратися. Джордан Айю скористався гольовою нагодою, подарувавши своїй команді проблиск надії на пізній гол у відповідь. Однак радість господарів була недовгою, адже на тій самій хвилині Айю отримав жовту картку, а Бенджамін Джонсон із «Тоттенхема» — жовту. У підсумку «Тоттенгем» вийшов переможцем завдяки своїй ранній перевазі та надійній обороні. Попри пізній ривок «Кристал Пелас», вони не змогли подолати відставання від суперника. Обидві команди продемонстрували високу самовіддачу та майстерність, зробивши гру цікавим видовищем для вболівальників. Подібні матчі підкреслюють гостру конкуренцію в Прем’єр-лізі та демонструють непередбачуваність футболу. Кристал Пелас і Тоттенхем не залишили спроб домогтися перемоги, і вболівальники з нетерпінням чекають наступного поєдинку на полі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Бернлі — Кр-л Пелас, Тоттенгем — Челсі.